ПАРАСОЛІ НАВИВОРІТ

Корпоративні парасолі оптом. Виворотні парасолі з брендуванням.

Парасолі навиворіт з логотипом – цікавий та зручний тренд останніх років. Вони дуже популярні серед наших замовників, оскільки при сушінні займають мало місця, а це особливо важливо, коли в дощову погоду багато працівників лишає їх в одному приміщенні в розкладеному вигляді. Стильний дизайн таких моделей нікого не залишить байдужим. Парасолі навиворіт гарно зарекомендували себе на рецепціях офісів та готелів, оскільки завжди виглядають компактно, оригінально та стильно. Велика ручка таких моделей часто слугує додатковим елементом для нанесення логотипа чи гасла.

Парасолі з логотипом – це завжди про затишок та турботу. Це водночас і елемент клієнт-сервісу, і чудовий корпоративний подарунок. В будь-якому разі користувач точно буде задоволеним.  Крім цього, це завжди відмінна площа для розміщення вашої реклами, яка часто є перед очима. Стильний дизайн та яскраві кольори такого чудового аксесуару вдало доповнять образ. Парасолі з друком  – неодмінний атрибут усіх готелів, ресторанів, зон відпочинку та інших клієнт-сервісних компаній.

Друк на парасолях  – це не лише про логотип. Ми завжди намагаємось створити цікавий концепт дизайну, який відповідатиме не лише корпоративному стилю, а й певній події чи особисто людині. Корпоративні парасолі брендуємо як на самій тканині (із зовнішнього чи внутрішнього блоку), так і виконуємо гравіювання на ручці.

Зазвичай використовуємо такі методи друку на парасолі:

  • шовкодрук;
  • сублімація;
  • флексодрук;
  • тамподрук;
  • гравіювання.