Друк афіш та плакатів

Друк плакатів та афіш. Розробка дизайну плакатів Львів.

Великий формат, привабливий дизайн і лаконічність змісту – ось головні принципи ефективності плакатів. Плакати мають різні формати в залежності від їхнього призначення. Стандартними вважаються розміри А3, А2, А1. У рекламно-виробничій компанії Біг Фіш друк плакатів здійснюється цифровим, широкоформатним і офсетним способом, що забезпечує оперативність виготовлення на папері різної якості в будь-якому розмірі та тиражі.

Цифровий друк дозволяє виготовити малоформатний тип афіш розміром А3. Більший формат для друку недоступний через технічні характеристики поліграфічного обладнання. Щоб надрукувати постер великих розмірів, використовуються методи офсетного або широкоформатного друку в залежності від кількості потрібного накладу. За допомогою широкоформатного друку виготовляються афіші та плакати А2 формату і більшого в малих тиражах від 1 шт. Для цього друку використовуємо папір типу City Light або Blue-back. Постерний папір блюбек або сітілайт більш еластичний та зручно монтується в різні рекламні конструкції. Плакати А1 – універсальні POS-матеріали для реклами в приміщеннях: торгових та виставкових залах, магазинах, офісах, банках. Однією з найбільших переваг рекламних плакатів А1 розміру є їхня ефективність у поширенні різних маркетингових повідомлень.

Плакати друкуються на тоншому папері, бо, як правило, мають короткий термін використання – це різні оголошення, афіші, агітаційні або акційні плакати. Щільність паперу для плакатів А1 та А2 формату обираємо в залежності від функціонального призначення. Вони можуть бути дизайнерські, рекламні, тематичні, художні та використовуються в різних сферах. Інтер’єрні постери користуються великою популярністю, це можуть бути оригінальні дизайнерські рішення або плакати з улюбленими картинками, героями, пейзажами, мотиваційними та цікавими цитатами.

Такі плакати бувають різних розмірів і допомагають створити певний стиль  в оформленні приміщень:

–   друк плакатів на крейдованому папері щільністю 200–300 г/м2 забезпечить довговічність виробів, такий постер з додатковою ламінацією відмінно підійде для зовнішнього розміщення;

–   крейдований папір щільністю 120 г/м2 – стандартний папір, який підходить для плакатів, що розміщують в рекламних цілях.

Команда Біг Фіш – працюємо з великими тиражами друку різної поліграфічної продукції та складними завданнями. Готуємо макети до друку, друкуємо і виконуємо всі види післядрукарських послуг.