БРЕНДОВАНІ РУЛЕТКИ

Друк на рулетках. Замовити рулетку з логотипом Львів.

Зазвичай брендована рулетка використовується у вузькоспеціалізованих категоріях бізнесу. Але потенціал такого рекламного сувеніра недооцінюють, адже її цільова аудиторія досить велика: майстри, будівельники, студенти, столярі, архітектори, швеї, дизайнери, домогосподарки тощо. Такий вид реклами використовують виробники будівельних матеріалів, тканин, інструментів, канцелярські магазини та спеціалізовані торгові центри. Рулетка з логотипом – це рекламний сувенір для колег, інвесторів чи партнерів, який стане у пригоді в усіх сферах діяльності, де потрібно працювати руками.

Брендовані рулетки можна використовувати під час проведення різноманітних акцій як корпоративний подарунок у виграшному тандемі з будівельним матеріалом, технікою або ж у масштабних заходах у сфері будівництва, нових технологій ринку, підвищення кваліфікації, дизайну інтер’єру та ін. Таким чином ви зможете не лише бути видимим у сфері своєї діяльності, але й набути корисні зв’язки, знайти нових партнерів, розвивати свій бізнес.

В залежності від призначення і цільової галузі рекламно-виробнича компанія Big Fish пропонує:

  • Рулетки-брелки з логотипом;
  • Рулетки з карабіном брендовані;
  • Рулетки професійні/побутові;
  • Рулетки різної довжини стрічки (від 1 м до 5 м);
  • Рулетки різної конструкції, кольору, методу розкрутки та фіксації.

Команда менеджерів та дизайнерів Big Fish  підбере оптимальний дизайн-макет під ваші потреби. Друкарі здійснюють нанесення логотипа методом тамподруку та ультрафіолетового друку залежно від типу рулетки, параметрів та матеріалу корпусу.