ВАЛІЗИ

Брендовані валізи Львів

Валізи є невід’ємною частиною будь-якої подорожі. Жодна ділова поїздка або відпустка не може відбутись без зручної та місткої валізи.

Брендування валіз – це модна тенденція на ринку реклами та створення фірмового стилю. Валіза з ексклюзивною фірмовою символікою привертає увагу оточення. Це дозволяє виділитися  й створити грамотну рекламу компанії

Такий мерч часто використовують туристичні та авіакомпанії, спортивні клуби та готелі, а також всі компанії, що пов’язані з подорожами та відпочинком. Завдяки твердій поверхні та хорошій якості виробу вони створюють максимальний захист і безпеку речей. Незалежно від матеріалу ваш логотип буде виглядати на валізі лаконічно та стильно. Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на валізи зображення і тексти із застосуванням різних технологій. Ми брендуємо чохли на валізи, самі валізи та безліч інших речей для подорожей. На них можна нанести логотипи, фірмову символіку, назви, імена, зображення будь-якої складності.

Замовити брендовані валізи для співробітників своєї компанії – це не тільки приємний подарунок, а ще й вдалий маркетинговий хід. Адже даруючи такі подарунки, ви отримуєте додаткову рекламну площу та збільшуєте впізнаваність вашого бренду.

На сайті Big Fish можна підібрати безліч позицій під брендування для подорожей та скомплектувати подарункові набори.