Прямий цифровий друк DTG

Прямий цифровий друк

Прямий цифровий друк DTG у рекламно-виробничій компанії Big Fish – ефективний метод нанесення зображень різної складності та колірності на тканину. За допомогою цієї технології команда Big Fish cтворить неповторні речі як для особистих, так і для рекламних або комерційних цілей вашої компанії.

Прямий цифровий друк на тканині (DTG) – це спосіб, при якому принтер безпосередньо друкує чорнилом на тканину за технологією струменевого друку. Принтер розміщує зображення на тканині прямолінійно, без будь-яких додаткових підготовчих робіт, друкує чорнило на одяг в бажаному місці. DTG використовує спеціальне чорнило, яке поглинається волокнами одягу і є екологічно чистим.

Головна особливість цієї технології – можливість нанести на тканину будь-яке зображення і втілити в життя найскладніший макет. Рекламно-виробнича компанія Big Fish використовує цей метод як для великих тиражів, так і для створення одиничних екземплярів брендованої текстильної продукції: друк на футболках, світшотах, екошоперах, худі, пледах та ін.

Нанесення на виробах виходить акуратним і довговічним, зручним у використанні та догляді. Після друку зображення м’яке, тканина продовжує дихати, цей принт може витримати більш ніж 30-50 прань без значної втрати якості, якщо дотримуватись рекомендацій із догляду за одягом.

Звертайтесь до рекламно-виробничої компанії Big Fish за створенням індивідуального текстилю:

  • розробляємо індивідуальні лекала для різного виду текстилю;
  • маємо великий вибір готових текстильних виробів від українських та іноземних ТМ;
  • здійснюємо якісний друк макетів, логотипів чи слоганів вашої компанії;
  • робимо індивідуальний підбір виду друку згідно із вашими макетами та матеріалом виробів.

Для прорахунку вартості нанесення методом DTG друку зверніться до менеджерів компанії Біг Фіш.