ШНУРКИ ДЛЯ БЕЙДЖІВ

Шнурки для бейджів з логотипом

Це популярний маркетинговий промопродукт. Його використовують на усіх корпоративних подіях, промоакціях, конференціях, фестивалях, виставках та інших заходах.

Шнурки для бейджів рекламно-виробничої компанії Біг Фіш можуть мати різні варіанти виконання і відрізнятися характеристиками стрічки, кількістю і видами фурнітури та призначення.

Ми виготовляємо шнурки для бейджів з високоякісного матеріалу по типу нейлон. Друкована стрічка може бути як гладка так і рифлена. У нас ви можете замовити стрічку з логотипом різної ширини:10мм, 15мм, 20мм, 25мм, 40мм. Брендовані стрічки для бейджів можуть бути з різною фурнітурою: карабіном металевим для кишеньки, фастексом, прищіпками або роз’ємами для безпеки. Якщо потрібно, фурнітуру можна поєднувати для зручності та за потреб замовника.

Технології нашого виробництва дозволяють здійснювати різні види брендування на шнурку для бейджа: як задруковувати шнурок у корпоративних кольорах з вашим лого у  лаконічному стилі,  так і  здійснювати тотальний повноколірний задрук шнурка для бейджів дизайну будь-якої складності. Логотип на шнурок можна нанести будь-яким кольором по CMYK сублімаційним друком.

За допомогою кріплення на шнурки можна причепити ідентифікатори, магнітні картки, мобільні телефони, usb-носії, ключі, автомобільні брелоки та інші аксесуари. Тому брендований шнурок, виконаний у корпоративних кольорах компанії, слугуватиме хорошим маркетинговим інструментом у різних сферах його використання. А  дизайнерська команда компанії Big Fish розробить для вас унікальний дизайн, який  демонструватиме ваш фірмовий стиль.