Промостоли

Промостіл замовити. Промостійка з друком. Друк і замовлення промостолів

Промостійка – ідеальне місце для презентації продукції потенційним покупцям.

Промостіл, промостійка, стіл для дегустації або стійка для промоакції  – це мобільна, розбірна, компактна, рекламна конструкція з двома рекламними полями для брендування, легкою стільницею і внутрішньою полицею для розміщення продукції.

Такий вид POS матеріалів – не тільки зручне робоче місце для менеджера або промоутера, але ще й візитна картка промоакції, красиво оформлена відповідно до загальної стилістики бренду.

Рекламні промостоли складаються з: алюмінієвого каркасу, гнучкої графічної панелі, яка закриває каркас, внутрішньої полиці, стільниці (пластикової або з ДСП)  і верхнього топера з пластику.

Кожен промостіл має індивідуальну упаковку для зберігання та транспортування – дві тканинні сумки: одна – для стільниці і топера, друга – для складання каркаса і графічної панелі.

Промостіл з топером привертає увагу завдяки верхньому рекламному полю. Саме тому рекомендуємо виготовляти топери різноманітних форм: прямокутні, напівкруглі, фігурні.

В поєднанні з банерними стійками та конструкціями оригінальні промостоли будуть помітнішими, що  забезпечить більший  успіх вашої рекламної кампанії.

Промостійки для презентації повинні бути мобільними, тому вони зазвичай малогабаритні й мають складну конструкцію для зручного транспортування. На відміну від інших рекламних конструкцій, промостоли збираються та розбираються без інструментів та спеціальних навичок за 3-5 хвилин.

Рекламні промостоли можна використовувати як всередині приміщення (супермаркету), так і зовні.

 Види промостійок:

  • промостіл з топером;
  • промостіл без топера;
  • промостіл reception;
  • промостіл міні;
  • текстильний промостіл.

При замовленні промостолу з брендуванням топер і графічна панель матимуть нанесене на них зображення згідно із оригінал-макетом та будуть повністю готовими до використання.

Логотип компанії  та рекламне звернення можна наносити безпосередньо на передню панель стенда за допомогою УФ друку або методом поклейки плівки з повноколірним друком.

Особливістю текстильного промостолу  є використання як рекламного носія задрукованої поліестрової тканини. Конструктивно стіл складається з двох стільниць, виготовлених з МДФ, між якими встановлюються опори. На зібрану таким чином конструкцію одягається пошитий чохол з графічним рекламним зображенням вашого бренду.

Рекламно-виробнича компанія Біг Фіш має великий асортимент і складський запас найбільш популярних видів мобільних стендів. Гарантуємо оперативну відправку в будь-який регіон України.