ДРУК НА ХУДІ ТА СВІТШОТАХ

ДРУК НА ХУДІ ТА СВІТШОТАХ ВІД BIG FISH

Друк на одязі – вдалий спосіб покращення іміджу компанії серед різної аудиторії. Стильний крій та цікаве зображення перетворять звичайний елемент гардеробу на улюблений. А отже, клієнти будуть із задоволенням носити друкований одяг від ваших брендів та ненав’язливо рекламувати їх.

Серед брендованого одягу найчастіше обирають футболки – вони найуніверсальніші та прості у виробництві. Проте для холодного періоду ми радимо звернути увагу на моделі з довгим рукавом: худі чи світшоти з логотипом. Вони стануть чудовим подарунком до Нового року або цікавим атрибутом корпоративного стилю на вечірці. Наша креативна агенція Big Fish створить унікальний брендований одяг для будь-яких подій!

Чому ми обрали для друку худі та світшоти та чим відрізняються ці 2 види одягу? Худі (або толстовка) – це светр вільного крою, переважно з м’якого трикотажу. Характерним для нього є наявність каптура (капюшона), великої кишені посередині та замка-застібки. Світшот же створюють без додаткових елементів (замків, кишень) з круглою горловиною. Обидві моделі є дуже комфортними, а також розраховані на широке коло людей, різних за віком, статтю чи професійною діяльністю.

ЯКІ ТЕХНОЛОГІЇ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО

Якщо ви шукаєте спосіб потурбуватися про своїх клієнтів у холодний період – обирайте друк на толстовках та худі від Big Fish. Команда дизайнерів створить для вас унікальні ескізи та лекала з різними варіантами нанесення:

–      метод шовкотрафаретного друку (один з найпопулярніших і найпоширеніших способів нанесення на тканину. Фарбу кожного кольору наносимо окремо з певним часовим проміжком);

–       метод термодруку (своєрідний метод аплікації – зображення переносимо на виріб за допомогою спеціальної плівки);

–       метод прямого друку (DTG-принтер друкує цілісне зображення фарбами одразу на виробі);

–     метод вишивки (ескіз на худі та світшотах відтворюємо за допомогою ниток. Для більш оригінального відтворення ми створюємо шеврони – спеціальні нашивки на будь-яку частину одягу).

–      метод DTF (Direct To Film)  повноколірний друк на текстилі високої якості та зносостійкості, що передає яскравість кольору та використовується для друку складних багатоколірних зображень.

Наші фахівці допоможуть вибрати фасон, матеріал виробу та найефективніший метод нанесення. Ми працюємо з клієнтами комплексно: від розробки продукту до його пакування та доставки.

Креативне виробництво Big Fish втілить ваші найсміливіші ідеї!