ФЛЯГИ ПОДАРУНКОВІ

Фляги подарункові

Фляги з фірмовою символікою додадуть елегантності та стилю і змусять усіх гадати, що ж за чудовий напій у ньому міститься. Брендовані фляги є дуже популярними як ділові та корпоративні подарунки. Також вони доповнюють корпоративну айдентику барам, готелям та ресторанам, лише підкреслючи статус вашого бренду.

Фляги – це незамінний аксесуар для людей, які також часто їздять на природу для відпочинку та розваг, подорожують в інші країни чи міста, цінують комфорт та якісні напої. Кожна металева фляга призначена бути простою у використанні та портативною, щоб носити її було зручно і необтяжливо. Через свій невеликий розмір вони вміщаються майже у всі кишені та сумки. Більшість фляг виготовлені з  нержавіючої сталі, а деякі з них мають декоративне оздоблення.

Металеві сувенірні фляги з брендуванням стануть відмінним пам’ятним подарунком для клієнтів, співробітників і партнерів. Компанія Big Fish надає широкий асортимент фляг з можливістю нанесення логотипа різними методами друку та гравіюванням. Поверхня фляги – чудовий простір для втілення фантазій. Фляги максимально придатні для нанесення логотипа, мотиваційного слогана, корпоративного елемента чи іншої інформації про компанію.

Міцність і стильний вигляд роблять їх гідним і бажаним подарунком. А тривалий час служби та широкі можливості для брендування перетворюють їх в ефективний інструмент реклами.