Друк банерів

Друк банера замовити. Дизайн банера. Литий банер з друком

Друк банерів – ефективний вид зовнішньої та внутрішньої реклами у багатьох сферах: торговельній (ціль – прорекламувати товар), будівельній (оголосити про будівництво нового ЖК чи ТЦ), туристичній (повідомити про акції та знижки на актуальні маршрути) та ін. Брендований банер також часто використовують як іміджеву рекламу бренду на презентаціях, форумах, прес-конференціях  і як зовнішню рекламу на забудовах, щоб бути впізнаваним для широкої аудиторії. Рекламно-виробнича компанія Big Fish здійснює друк рекламних банерів на замовлення таких видів:

  • банер ламінований;
  • банер литий;
  • банер BlackLit (транслюцентрний);
  • банер BlackOut ( одно та двосторонній);
  • банерна сітка.

Вибір матеріалу для розробки банера залежить від декількох параметрів: місце розташування (вулиця чи приміщення), умови експлуатації (розтяжка на каркасі або на стіні, щиті), зовнішнє підсвічування або підсвічування зсередини та інші умови застосування.

Ламіновані банери з друком мають нижчу ціну та підходять для короткострокових потреб, їх часто використовують для мобільних конструкцій (Х-банер, L-банер, Roll up). Литі  рекламні банери мають високу міцність, завдяки цьому вони захищені від негативного впливу погоди та інших пошкоджень, тому найкраще годяться як вулична реклама. Банер  BlackOut – вид банера, який на 90% складається з ПВХ, покритий шаром акрилу, який вбирає сонячне світло. На відміну від литого банеру, він ще щільніший, не пропускає сонячне світло, що перешкоджає вигоранню зображення при контакті з сонцем. Банерна сітка (перфобанер) найчастіше використовується для оформлення фасадів будівель, адже її можна змонтувати на будь-яку площину.

На термін експлуатації різного виду банерів також сильно впливає й кріплення, яке повинно бути якісним. Рекламно-виробнича компанія Big Fish надає послуги післядрукарської підготовки рекламного банера для подальшого монтажу. Якщо банер кріпиться на рівній поверхні, то рекомендуємо здійснювати монтаж люверсів різних розмірів на кутах або по периметру виробу, а якщо на горбистій – то наша команда попередньо встановлює індивідуально розроблений кронштейн.

Також рекламно-виробнича компанія Big Fish виготовляє металеві конструкції під фотозону, які можна придбати відповідно до індивідуальних розмірів чи взяти готові в оренду.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish здійснює друк банерів тільки високої якості, а стійкійсть фарби на полотні дає змогу експлуатувати банер досить тривалий час та за будь-яких температурних чи погодних умов. За допомогою шикороформатного друку на банері є можливіть наносити зображення різних розмірів. Якщо у вас немає готового макета, наша команда дизайнерів Big Fish допоможе розробити унікальний, лаконічний, читабельний макет для банера вашому бренду! Звертайтесь до рекламно-виробничої компанії Big Fish, і ми виготовимо для вас широкоформатні банери (різних розмірів і для різних способів монтажу), дорожні розтяжки, декоративні розтяжки для виставок чи презентацій, банери для закладів, магазинів тощо.