ДРУК НА ПОСУДІ

Брендований посуд

Посуд належить до тих речей, якими кожна людина користується щодня і вдома, і на роботі, і під час подорожей чи відпочинку. Адже посуд з логотипом можна розповсюджувати серед працівників вашої компанії, дарувати партнерам по бізнесу, друзям та клієнтам, використовувати під час різноманітних масових заходів. Смакуючи каву з горнятка чи відкриваючи ланч бокс з домашньою їжею, виголошуючи тост на честь свята або тамуючи спрагу у літній день із брендованої пляшки з логотипом вашої компанії.

На виробництві компанії Big Fish представлено широкий асортимент посуду для брендування: друк на кераміці, друк на порцелянових чашках, друк на тарілках, друк на скляних стаканах, бокалах, друк на термочашках та термосах, різноманітні пляшки для води, брендовані шейкери, фляги з логотипом та багато іншого. Посуд у нашому шоурумі представлений у різноманітній палітрі кольорів, тому ви зможете без зусиль підібрати необхідні кольори, які будуть гарно поєднуватись із різними логотипами та дизайнами вашої компанії. Ви можете обрати як друк як на білих, так і на кольорових чашках чи інших виробах – вибір за вами.

Також у нашому шоурумі представлено сотні еко товарів, виготовлених з бамбуку та інших органічних матеріалів: еко чашки, термостакани, ланч бокси, столові прибори. Брендований еко сувенір є гарним подарунком та водночас рекламним носієм, проявом турботи про довкілля.

Для любителів подорожей та активного способу життя компанія Big Fish пропонує великий асортимент термогорняток, термосів, термо чашок to gо, шейкерів, що виготовлені з найкращих матеріалів та зберігають температуру напою від 8 год. Це чудовий брендований сувенір, який популяризуватиме ваш бренд у будь-яких куточках різними людьми: автомобілістами, які вживатимуть каву або чай просто в дорозі, студентами та школярами – на перервах, молодими матусями – на дитячих майданчиках та у парках, працівниками – у відпустці чи відрядженні.

Разом з друком на посуді у компанії Big Fish замовляють такі послуги:

  •  розробку макетів брендованої продукції та адаптацію логотипа для друку;
  • тестові зразки продукції та концептуальну підбірку сувенірної продукції згідно  із корпоративною стилістикою компанії та брендбуком;
  • формування та упакування подарунків;
  •  індивідуальну упаковку для сувенірної продукції,
  • логістику: кур’єрську доставку та святкове вручення подарунків.

Для нанесення дизайну на сувенірний посуд зазвичай використовуємо різні методи брендування:

  • деколь на чашках, тарілках та іншому керамічному, порцеляновому чи скляному посуді (у тиражах від 50 од.);
  • сублімація на чашках для нанесення багатоколірного зображення чи персоналізації (для тиражів від 1 од.);
  • шовкодрук і тамподрук для виробів з еко матеріалу;
  • гравіювання для нанесення монотонного зображення чи логотипа на вироби з нержавіючої сталі;
  • УФ друк для нанесення повноколірного зображення різного виду складності на весь виріб, наприклад по колу.

Усі технології, які використовує рекламно-виробнича компанія Big Fish для нанесення зображень, забезпечують точну передачу відтінків, яскравість та стійкість малюнків, а також гарантують збереження привабливого вигляду брендованого сувеніру протягом усього терміну його експлуатації.