ПЛЕДИ ФЛІСОВІ

Плед з логотипом замовити. Вишивка на пледі Львів. Флісовий плед корпоративний.

Брендовані флісові пледи – це зручний та практичний сувенірний подарунок для партнерів та потенційних клієнтів, а також чудовий сувенір на будь-яку пору року, який буде доречним у різних ситуаціях: як подарунок на новосілля при відкритті нового ЖК, як брендований сувенір на новорічні свята чи подарунок для колеги в офіс на  відкриття сезону пікніків. Крім того, пледами активно користуються у ресторанах на терасах і у приватних будинках. У шоурумі рекламно-виробничої компанії Big Fish представлено:

  • плед-покривало;
  • плед-подушку;
  • плед для пікніка.

Флісові пледи у вигляді покривала доступні в шоурумі компанії Big Fish у різноманітних кольорах та розмірах. Потужність нашого виробництва  дозволяє виготовити флісовий плед на замовлення у ваших корпоративних кольорах та необхідних розмірах, сотні і навіть тисячі одиниць. Для брендування пледа-покривала із флісу рекомендуємо використовувати метод машинної вишивки. Важливим плюсом такого методу нанесення є довговічність, адже плед не втратить колір і свої властивості після тривалого використання та неодноразового прання.

Незамінним подарунком туристичних та логістичних компаній є брендований плед-подушка, адже це компактний та зручний аксесуар для тривалих поїздок. Плед складають у флісовий чохол і використовують як подушку або як ковдру у розгорнутому вигляді. Брендування цього виду пледа рекомендуємо здійснювати методом вишивки і на чохлі, і на самому виробі. Додатково для брендування також можна обрати дорожні подушки та інші тревел-аксесуари, які ви знайдете у розділі нашого сайту «Подорожі та спорт».

Брендовані пледи-килимки для пікніка, що складаються в компактну сумку з ручкою –незамінний атрибут походів на природу. Вони нагадуватимуть про ваш бренд на масштабних івентах, фестивалях та під час відпочинку в паркових зонах. Для брендування такого виду пледа на виробництві компанії Big Fish використовують метод шовкодруку та термопереносу. Метод шовкодруку дозволяє наносити на тканину нестандартні малюнки. Його використовують для втілення креативних ідей та особливих побажань. Метод термопереносу використовуємо, коли необхідно за досить короткий термін оперативно нанести зображення чи текст на виріб.

Виготовляємо додатково корпоративне упакування для кожного виду пледа:

  • брендовану коробку з вашим логотипом;
  • стрічку з елементами вашого корпоративного стилю чи логотипом;
  • брендовані дизайнерські та крафтові пакети.

Адже брендований плед  – це не тільки гарний подарунок, а ще й чудова практична річ, якою будуть активно користуватися у повсякденному житті та з теплом і вдячністю згадувати того, хто її подарував.