ДРУК ЕКОБЛОКНОТІВ

Еко-блокнот з логотипом компанії. Корпоративні екоблокноти замовити.

Для нашої компанії Біг Фіш, важливо, щоб якість друкованої поліграфічної продукції відповідала вимогам тих клієнтів, які користуються нею кожного дня.

Еко-блокноти – універсальна річ в багатьох аспектах, вони призначені для запису важливих речей, лекцій, планування зустрічей та для іншої додаткової інформації. Класичні паперові блокноти залишаються ефективним інструментом брендованої поліграфічної продукції для злагодженої роботи офісу. Також це чудова альтернатива блокнотам у твердій палітурці. Блокноти виготовлені з екологічно чистої сировини, що дозволяє піклуватись про довкілля. Водночас екоблокнот з логотипом стане корисним як на столі офісного працівника, так і людини мистецтва.

Індивідуальний вибір кольору та розміщення спіралі, внутрішнього блоку та наповнення дозволить втілити всі ваші ідеї.

Також у нас ви зможете знайти екокомплекти, до яких належать еко ручка з брендуванням та екоблокнот на спіралі з різнокольоровими стікерами, а також екоблокнот в папці з аксесуарами та екопланшет з блокнотом.

УФ друк, тамподрук, шовкотрафаретний друк та лазерне гравіювання – всі ці методи брендування підходять для якісного та стійкого нанесення логотипу на  екоблокноти. А за допомогою наклейок зі стікерпаку можна створити свій унікальний дизайн блокнота.

Завдяки роботі нашої команди блокнот стане особливою деталлю у вашій роботі. Big Fish – креативне виробництво для твоєї компанії!