Друк пластикових карт

Пластикові карти

Пластикові карти – популярний вид поліграфії у будь-яких сферах бізнесу: ресторанній, оздоровчій, туристичній, розважальній та ін. Сучасні технології друку компанії Big Fish дозволяють не тільки наносити складні дизайни, але і персоналізувати кожну конкретну картку, задіюючи штрих-коди, змінні дані. Також ми задіюємо різні способи, щоб оберегти пластикові картки від підробки. Наше виробництво використовує багато видів екологічного пластику і спеціальні фарби, які не будуть вигорати на сонці. Якщо промо-продукція буде надрукована на цьому матеріалі, ваша компанія буде асоціюватися з інноваціями, що сформує позитивний імідж в очах потенційних замовників.

На нашій друкарні ми виготовляємо основні види клієнтських пластикових карт:

  • клубні брендовані пластикові карти;
  • дисконтні картки з лого;
  • бонусні пластикові карти з логотипом;
  • подарункові, брендові карти;
  • пластикові візитки.

Клубні пластикові карти – один із найефективніших засобів ідентифікації членів фітнес-клубів, барів, ресторанів тощо. Вони також є і візитною карткою клубу, яка містить його символіку та іншу рекламну інформацію.

Дисконтні пластикові картки дозволяють організувати різні схеми заохочення клієнтів: можуть видаватися безкоштовно, наприклад, як заохочення за візит на певну суму, або продаватися всім охочим. Для Вашого клієнта дисконтна карта стане хорошим стимулом, щоб наступного разу звернутися саме до Вас за наданням послуг або придбанням товарів.

Виготовлення бонусних пластикових карток клієнти цінують вище ніж звичайні дисконтні карти, оскільки вони дозволяють їм не просто виконати процедуру трохи дешевше, але й отримати незвичайний подарунок. Бонусні карти можна видати безкоштовно (наприклад, як заохочення за візит на велику суму) або продати всім охочим.

Подарункові карти – це хороший іміджевий інструмент будь-якої сфери послуг, адже це чудовий подарунок для колег чи партнерів. Подарункову карту можна додати у комплект до інших корпоративних подарунків з логотипом.

Брендові картки дозволяють кільком компаніям зробити спільну знижку (наприклад, салон краси, ресторан), якщо їхні аудиторії перетинається, разом надавати інформацію, проводити спільні промо-акції.

Сьогодні популярними стали і пластикові візитки. Візитки із пластику мають низку переваг порівняно зі стандартними паперовими візитками — довговічність, міцність, зносостійкість, вологостійкість, міцність. Але найголовніше – презентабельний зовнішній вигляд, який підкреслює особливий статус вашого підприємства.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish використовує такі методи друку на пластику:

  • цифровий друк;
  • офсетний друк;
  • шовкотрафаретний друк.

Кожен з цих способів має свої переваги та недоліки, про що варто запитати менеджера компанії Big Fish. А в разі необхідності – провести тестування.