ДРУК НА КЕПКАХ

Шапки з брендуванням. Корпоративні кепки з лого. Головні убори для нанесення принта.

Головні убори з логотипом – це не тільки практичний елемент гардеробу, який зігріє взимку і захистить від сонячних променів влітку, а ще й чудова можливість презентувати компанію та збільшити впізнаваність бренду.

Взимку актуальними будуть теплі шапки з логотипом, влітку – панами з логотипом, капелюхи, бандани та кепки. Все це якісні вироби різних видів і фасонів, призначені для забезпечення зручності, тепла і затишку як на роботі, так і під час відпочинку. Такі головні убори розраховані на різні вікові групи та призначені для різних випадків носіння. Їх можна використовувати як корпоративні сувеніри або форми для проведення рекламних акцій, виставок, свят та інших масових заходів компанії.

Шапки з логотипом – це хороший варіант подарунка для співробітників і клієнтів компанії. Такий сувенір, зігріваючи в прохолодну погоду, ще й презентує вашу компанію. Також шапки є частиною спецодягу для кур’єрів, промоутерів, техніків, працівників різних підприємств й продавців, які часто перебувають на свіжому повітрі. Шапки з логотипом потрібні і спортсменам, які часто носять їх на змаганнях та конкурсах. На них можна наносити як логотип компанії, так і малюнок, напис, слоган чи інше. Промошапки покликані не тільки захистити співробітників фірми від холоду, а й створити естетичний образ сучасного працівника, що представляє інтереси компанії. Брендована шапка з шарфом може стати чудовим подарунковим набором, доречним у  різних ситуаціях.

Панама, капелюх чи бандана з логотипом чудово підійдуть для роботи, відпочинку та спорту. Такий сувенір стане у пригоді в побуті кожної сім’ї, підійде дорослим та дітям та підвищить впізнаваність бренду.

Кепки та козирки з логотипом – аксесуар активних людей. Їх можна одягнути на прогулянку, на пробіжку, під час роботи на вулиці, при пересуваннях по місту – практично у  будь-якій ситуації. Їх носить велика кількість людей, тому кепки з логотипом є зручним та ефективним носієм реклами.

Головні убори у компанії Big Fish створені з якісних текстильних матеріалів. У нас є гуртові замовлення та індивідуальне пошиття.

Нанесення логотипа можна зробити одним з доступних способів:

  • машинною вишивкою;
  • шовкотрафаретним друком;
  • термодруком (флекс/флокплівка);
  • DTF-друком;.
  • сублімацією.

З огляду на такі фактори, як бюджет, тираж, макет і матеріал для нанесення, наші менеджери пропонують найоптимальніший  метод. Оригінальний дизайн, обраний вами, додасть головному убору унікальності.

Корпоративні головні убори – простий і зручний спосіб презентувати свою компанію.