СУМКИ НА ПОЯС

Брендовані поясні сумки. Друк на поясних сумках Львів.

Сумки на пояс з брендуванням – стильний та ефективний мерч. Вони зручні для занять спортом, прогулянок, мандрівок та в повсякденному житті. Це корисний і практичний сувенір. Брендовані поясні сумки  ідеально підходять для використання на спортивних заходах, фестивалях та багатьох інших заходах на свіжому повітрі. Сьогодні такі вироби стають частиною іміджу людини, доповнюють стиль та відіграють важливу роль у формуванні корпоративної уніформи.

Такі сумки комфортно носити, вони вирізняються достатньою місткістю і дозволяють мати всі речі під рукою. Хоч брендовану бананку зазвичай носять на поясі, її також можна надягати через плече, перед собою. Використовуючи цю річ, люди будуть рекламувати ваш бренд та пишатися ним. Крім цього, додаткову рекламу ви створите, використовуючи сумки на пояс як елемент уніформи співробітників. Людям з професіями, які вимагають постійного руху, такі сумки найпотрібніші.

Сумки на пояс відрізняються за кольором, розміром, дизайном, тож кожен може знайти ідеальний варіант для себе. А для тих, хто хоче власноруч розробити дизайн, ми пропонуємо індивідуальне пошиття сумок на пояс. Залежно від ваших потреб менеджери Big Fish запропонують вам варіанти нанесення логотипа або зображення, а також узгодять усі деталі. У роботі ми часто використовуємо вишивку, шовкодрук, сублімацію та трансферний друк. Власна виробнича база  компанії Big Fish укомплектована високопрофесійними фахівцями, які володіють сучасними технологіями брендування сувенірної продукції, оснащена необхідним для цього обладнанням і забезпечена якісними матеріалами, які використовують для нанесення на сувенірну продукцію.

Обирайте цікаві та актуальні корпоративні подарунки!