Текстильні стенди

Текстильний стенд замовити Львів. Текстильна рекламна конструкція. Друк на текстильному стенді

Текстильні мобільні стенди – це чудова альтернатива традиційним банерним конструкціям. Вони компактні, легкі, швидко складаються і можуть замінити звичні для нас ролл-ап, х-банер або прессвол.

Текстильний стенд – це конструкція, яка складається з легких трубок невеликого діаметру (25 мм) та спеціальної поліестрової тканини, на якій друкується зображення. Текстильне полотно для рекламної конструкції, на яке попередньо було нанесено зображення, зшивається по боках у формі чохла і фіксується знизу застібкою блискавкою. Завдяки такій простій конструкції текстильні рекламні стенди дуже прості в експлуатації, їх з легкістю може змонтувати та демонтувати одна людина за кілька хвилин.

Текстильні рекламні конструкції – чудовий спосіб представити вашу компанію на виставці, семінарі, конференції або будь-якому іншому заході. Cтильний та сучасний вигляд таких стендів завжди привертає увагу та залишається у пам’яті відвідувачів.

Текстильне полотно в порівнянні з банерним значно простіше в експлуатації. Ви можете не хвилюватись про заломи і згини, оскільки після одягання полотна на конструкцію всі нерівності згладжуються, і це додає презентабельного вигляду вашому стенду.

Чудовим бонусом є те, що зображення на текстильних стендах можна розмістити з обох сторін, що дасть змогу охопити більше аудиторії.

Полотно для текстильних стендів легко замінити, тому ви зможете надрукувати кілька полотен та змінювати зображення безліч разів без додаткових зусиль.

Щоб замовити виготовлення мобільних текстильних стендів, зверніться до менеджерів компанії Біг Фіш. Ми виготовляємо текстильні конструкції лише з високоякісних матеріалів, проте рекомендуємо використовувати текстильні стенди лише всередині приміщень.