Папки

Брендовані папки – напевно, основна складова іміджевої презентаційної поліграфії. Тому їх вигляду зазвичай надають найбільше уваги. Виготовлення папок з логотипом  – відповідальний та важливий етап у створенні комплекту друкованих презентаційних матеріалів. Наступними етапами, як правило, є виготовлення таких матеріалів, як буклети, візитки, корпоративні бланки, брендовані блокноти та ін.

Саме від якості друку та дизайну папки формується перше враження про презентований продукт. Який його настрій, колір, зміст? Про що говорить нам слоган? Яким є корпоративний стиль комунікації? Яким є ціновий сегмент? Не лише ці, а й багато інших питань виникають при першому знайомстві з брендом.

Папки – це важлива складова у презентаційній комунікації, адже саме їх першим бере у руки ваш партнер чи клієнт. Це чудова рекламна площа для розміщення не лише логотипа, а й тих емоцій та сенсів, які ви хочете донести до споживача. Ми створюємо індивідуальний дизайн папки та висічку для того, щоб ваша продукція завжди була помітною.

Найчастіше папки використовуються:

  • для вручення документів (угод, рахунків, результатів досліджень та ін.);
  • для оформлення друкованих презентаційних матеріалів;
  • для зберігання та систематизації.

Існує багато видів папок, з них найпоширенішими є:

  • картоні папки;
  • пластикові папки;
  • папки зі щільного паперу.

Зазвичай ми друкуємо папки з логотипом формату А4, але досить часто адаптуємо форму та розмір до індивідуальних потреб окремих проектів чи компаній. Для більшої стійкості та втілення дизайнерських завдань використовуємо матову чи глянцеву ламінацію.

Картонні папки з логотипом друкуємо в тиражі від 50 одиниць.