Папки

Друк папок корпоративних. Папки з логотипом. Дизайн папок для паперів. Друк Львів.

Папки з логотипом – зручний інструмент для зберігання документів, який компанії використовують також і в рекламних цілях. Виготовлення такої продукції знайшло своє застосування в різних галузях бізнесу. Брендовані папки є зручними та функціональними у діловому житті й створюють презентабельний імідж компанії. Ця поліграфічна продукція допомагає зберегти документи в безпеці, систематизувати їх і завжди мати під рукою. Фірми, які піклуються про свій корпоративний стиль, знають, як важливо проявляти увагу до деталей. Замовляючи друк фірмових папок з логотипом, ви підвищуєте впізнаваність бренду і лояльність до компанії. У папок безліч варіантів використання, і без них жодна фірма не може вести паперово-канцелярську роботу.

 

Фірмові папки з логотипом – незамінний атрибут для подання презентацій, комерційних пропозицій, портфоліо або будь-яких інших документів. Друковані папки часто використовують як роздатковий матеріал на виставках чи промоакціях. Їхнє використання є дуже практичним і формує позитивний імідж компанії. Їх приємно брати у руки та зберігати, вони викликають відчуття залученості до спільної справи. Добре розроблений дизайн і оформлення папки тільки підкреслить статус вашої фірми як в очах клієнтів і партнерів по бізнесу, так і колег по роботі. Тому дизайн відіграє важливу роль – він повинен запам’ятовуватись та бути сучасним.

Друк на папках може бути різноманітний:  логотип, слоган, додаткова інформація або будь-яке зображення з однієї або з двох сторін – за бажанням замовника. Ми використовуємо цифровий,  офсетний та шовкотрафаретний  способи друку.

Цифровий друк використовується для друку папок малими і середніми тиражами у короткі терміни. Офсетний друк доцільний при великих тиражах. Він дозволяє зробити папки з логотипом компанії з точним переданням кольору. Але терміни виготовлення будуть дещо довші.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish займається виробництвом поліграфічних папок з логотипом вже довгий час. Ми виготовляємо такі папки на замовлення:

  • з висіченою кишенею (самозбірні);
  • з вклеєною кишенею;
  • без кишені;
  • з кільцями (сегрегатори).

Матеріали, які ми використовуємо для виготовлення брендованих папок: щільний папір 350 г/м2, картон або дизайнерський картон. Компанія Біг Фіш виконує  друк на папках найпоширенішого формату – А4, а також виготовляє папки для документів за індивідуальними розмірами.

Здійснюємо різні техніки післядрукарської обробки зовнішнього боку папок, наприклад:

  • матова, глянцева або soft touch ламінація;
  • покриття вибірковим лаком;
  • різні види тиснення;
  • висікання логотипа і графічних елементів.

Покриття папки ламінацією дає стійкий ефект до механічних пошкоджень, тому така тека буде довше служити. Якщо ж ви хочете акцентувати увагу на деталях, то ми можемо запропонувати виділити ваш логотип вибірковим лаком. Адже папка зі стильним дизайном у вашому корпоративному стилі – це чудовий та функціональний рекламний носій.

Нагадуємо, що рекламно-виробнича компанія Big Fish виготовляє не тільки папки з логотипом компанії, а й корпоративні календарі, блокноти, конверти, ручки, олівці й багато іншої продукції, яка допоможе створити фірмовий стиль.