ПЛЕДИ ЗИМОВІ АКРИЛОВІ

Плед з логотипом замовити. Вишивка на пледі Львів. Акриловий плед корпоративний.

Брендовані акрилові пледи – практичний і зручний у використанні сувенірний подарунок. Акрилові пледи з логотипом стануть прекрасним рекламним носієм для вашого лого на пледах для пікніку або звичайних пледах для дому.

У шоурумі рекламно-виробничої компанії Big Fish представлено широку кольорову гаму акрилових пледів для нанесення лого. Пледи з акрилу мають низку переваг, серед яких: міцність, стійкість до світла, м’якість, практичність, довговічність. Вони невибагливі та можуть експлуатуватись досить довго, не втрачаючи якість. Хоча акрил за своїми властивостями є штучним матеріалом, але він прекрасно зберігає тепло, що забезпечує комфорт і затишок під час сну або на прогулянках та пікніках. Дуже часто акрил використовують у суміші з вовною чи мохером, така суміш дозволяє створювати пухнасті і формостійкі пледи.

Для брендування акрилових пледів рекламно-виробнича компанія Біг Фіш використовує такі методи:

  • термотрансфер;
  • вишивка;
  • шеврон;
  • жаккардова етикетка;
  • персоналізація на упаковці.

Найпопулярнішим методом брендування акрилових пледів є комп’ютерна вишивка. Комп’ютерна вишивка дозволяє створити об’ємне та фактурне нанесення логотипа, напису чи іншого зображення в корпоративних кольорах фірми. Логотип на пледі не втратить насиченість кольорів і матиме презентабельний вигляд не один рік.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish виготовляє пледи з брендуванням вже багато років, тож ми  гарантуємо високу якість нашої продукції. Ви можете замовити у нас брендовані пледи з акрилу чи інші види пледів як у тиражі 10 штук, так і тисячі одиниць. Брендовані пледи є прекрасним варіантом для подарунка вашим співробітникам, колегам, бізнес-партнерам, постачальникам, адже це хороший сувенір для промоакцій, виставок та чудовий сюрприз для улюблених клієнтів. Пледи – це універсальний та практичний подарунок для будь-кого.