БРЕНДОВАНІ НАВУШНИКИ

Навушники з логотипом. Брендування навушників Львів. bluetooth-навушники з друком.

Технічні пристрої удосконалюються, й з’являється все більше електронних аксесуарів, на яких рекламно-виробнича компанія Big Fish може розмістити логотип вашого бренду. Комфортні бездротові навушники з логотипом  –  гаджети, які покликані зробити наше життя зручнішим і цікавішим, а ще рекламувати і підвищувати впізнаваність компанії. У шоурумі рекламно-виробничої компанії Big Fish представлені:

  • дротові bluetooth-навушники;
  • бездротові bluetooth-навушники.

Стильні bluetooth-навушники з логотипом – яскравий креативний сувенір для співробітників, ділових партнерів та клієнтів. Ними можна користуватися на робочому місці, вдома або під час активного відпочинку на природі та під час бігу. Їх буде доречно подарувати співробітникам, діловим партнерам та  клієнтам.

Bluetooth-навушники з логотипом або під нанесення та друк – це вибір справжніх любителів якісного звуку та витонченого дизайну виробу. Для нанесення логотипа на навушники ми використовуємо сучасне обладнання та технології друку:

  • тамподрук;
  • УФ друк.

Портативні навушники з логотипом можуть містити як логотип вашої компанії, так і будь-який інший дизайн, виконаний в стилі і кольорах бренду. Це не просто корисний сувенір, а й значний внесок в репутацію вашої фірми. Також ми здійснюємо брендування  ультрафіолетовим друком на кейсі навушників з однієї чи обох сторін. Цей спосіб дозволяє малюнку не вигоряти, залишатися яскравим, насиченим, вологостійким і не піддаватися впливу хімічних речовин.

У рекламно-виробничій компанії Big Fish можна замовити оригінальні брендовані сувеніри на будь-який смак і з їхньою допомогою посилити позитивний ефект від співпраці з брендом. Додатково у нас можна замовити портативні колонки з логотипом, power-bank з логотипом, брендовані зволожувачі повітря та інші корисні сувеніри.