ДРУК НА ОДЯЗІ ТА ТЕКСТИЛІ

Ми створюємо брендований одяг, який хочеться одягати щодня!

За одягом зустрічають і складають перше враження про людину. То чому б не зробити його яскравим й не схожим ні на що? Big Fish – креативне виробництво, яке допомагає брендам висловлювати свої думки через друк на текстилі.

Футболки, поло, сорочки, худі та світшоти, спортивний одяг, одяг для дітей – усі ці речі можуть стати вашою візитівкою вже сьогодні. Для цього розкажіть нам про свій бізнес, команду, місію, а також ідею, яку плануєте втілити, та цільову аудиторію. А далі ми створимо для вас щось абсолютно нове й особливе!

Одяг з нанесеним логотипом чи символікою – вдалий вибір для створення корпоративного іміджу. Працівники компанії стають впізнаваними й на публічних заходах ненав’язливо рекламують ваші бренди. Вдома, під час зустрічей з клієнтами чи просто на прогулянці – промо-текстиль працюватиме на імідж вашої компанії!

Друк на одязі – лише частина нашого виробництва. Ми готові розробити й втілити брендовані сувеніри з текстильних матеріалів, які будуть вирізнятись серед інших. Широкий вибір тканин та якісний друк гарантуємо!

Ви можете вибрати будь-які принти чи кольори, і навіть після тривалого користування вони будуть в ідеальному стані. Для нанесення вибраного зображення використовуємо такі типи друку:

  • шовкотрафаретний друк;
  • термодрук;
  • прямий друк;
  • метод вишивки.
  • DTF (Direct To Film)  повноколірний друк на текстилі.

Вибір оптимального методу безпосередньо залежить від тканини та форми виробу. Шовкотрафаретний друк передбачає поетапне нанесення фарб кожного кольору, завдяки чому можна передати велику кількість кольорів. Термодрук дозволяє відтворити зображення з допомогою спеціальних кольорових плівок. Прямий друк – це перенесення цілісного зображення відразу на готовий виріб завдяки використанню DTG-принтера. Для створення унікального об’ємного зображення радимо використати метод вишивки – ескіз відтворюємо нитками.

Створення іменних текстильних виробів для компаній – щоразу унікальний досвід, з рішенням під запит кожного клієнта від нашої креативної команди. 10 одиниць чи 1 000 000 – усі замовлення виконуємо якісно, вкладаючись у потрібний бюджет.

У нашому шоурумі представлено різноманітні фасони, кольори, лекала текстильних виробів: футболки, поло, худі, світшоти, реглани, фліси, безрукавки, куртки, софтшели, спортивний одяг, кепки, шапки, фартухи, промо форми, корпоративний спецодяг, галстуки, шарфи, бандани, косинки, дитячий одяг. Також компанія Big Fish виготовляє на замовлення індивідуальні текстильні вироби, враховуючи усі ваші побажання.