ПАРАСОЛІ-ТРОСТИНИ

Парасолі корпоративні замовити Львів. Парасолі з логотипом. Парасолі тростини для нанесення принта.

Парасолі тростини – одні з найпопулярніших та найбільш елегантних корпоративних парасоль. Різноманітність моделей і матеріалів їхніх ручок вражає:  круглі, прямі, дерев’яні, скляні, залізні, пластмасові, шкіряні. Форма купола задовольнить будь-який смак: вони бувають прозорими, цупкими, тонкими тощо. Вам потрібна парасоля для однієї особи, чи спеціальна модель для двох, або, можливо, для половини команди? Вибір за вами, а ми завжди допоможемо порадою та втішимо усмішкою. Кожну похмуру погоду можна покращити яскравими життєрадісними акцентами, тому  парасолі-тростини з брендуванням, у яких велика площа задруку, – саме така модель. Розробляємо індивідуальні патерни та принти, підбираємо  кольори, максимально схожі до корпоративних.

Парасолі з логотипом – це завжди про затишок та турботу. Це водночас і елемент клієнт-сервісу, і чудовий корпоративний подарунок. В будь-якому разі користувач точно буде задоволеним.  Крім цього, це завжди відмінна площа для розміщення вашої реклами, яка часто є перед очима. Стильний дизайн та яскраві кольори такого чудового аксесуару вдало доповнять образ. Парасолі з друком  – неодмінний атрибут усіх готелів, ресторанів, зон відпочинку та інших клієнт-сервісних компаній.

Друк на парасолях  – це не лише про логотип. Ми завжди намагаємось створити цікавий концепт дизайну, який відповідатиме не лише корпоративному стилю, а й певній події чи особисто людині. Корпоративні парасолі брендуємо як на самій тканині (із зовнішнього чи внутрішнього блоку), так і виконуємо гравіювання на ручці.

Зазвичай використовуємо такі методи друку на парасолі:

  • Шовкодрук
  • Сублімація
  • Флексодрук
  • Тамподрук
  • Гравіювання