БРЕНДОВАНА СВІТЛОВІДБИВАЮЧА ПРОДУКЦІЯ

Світловідбивні брелки з брендуванням. Сигнальні жилети Львів

Світловідбивні сувеніри з логотипом компанії – це відмінні аксесуари для безпеки пішоходів, велосипедистів, бігунів. В темний час доби важливо одягати на одяг світловідбивні елементи,  пов’язки, підвіски, носити браслети, жилети. Команда Біг Фіш поставила перед собою  важливу мету – створювати якісну та надійну світловідбивну продукцію, яка використовується при пошитті уніформи дорожньої служби, будівельників, для маркування спецтехніки. Виробляємо продукцію під індивідуальні запити різного рівня складності.

На сьогодні використання світловідбивних сувенірів з логотипом компанії – один із ключових напрямків маркетингової діяльності провідних компаній світу. На сайті Біг Фіш ви знайдете широкий вибір світловідбивних сувенірів з логотипом різних кольорів, розмірів та дизайнів, адже це ідеальний варіант для брендованого подарунка, що запам’ятається надовго. Більш ніж 200 позицій світловідбивних сувенірів з логотипом  на будь-який смак та бюджет:

  • Світловідбивні брелоки;
  • Світловідбивні браслети;
  • Світловідбивні значки;
  • Світловідбивні жилети;
  • Світловідбивні наклейки;
  • Рюкзаки зі світловідбивною полоскою.

Серед фаворитів наших клієнтів – одяг зі світловідбивними елементами та світловідбивні куртки.

Якісні світловідбивні браслети – бюджетний та дієвий аксесуар, з яким ви станете помітними. Слеп-браслет автоматично затягується по вашій руці, завдяки цьому він універсальний і підходить як дорослим, так і дітям. Світлоповертаючий slap-браслет одягають на передпліччя або зап’ястя, носять на ногах під коліном або над взуттям; кріплять за сумку, рюкзак; розміщують на рамі велосипеда, самоката, коляски. Щоб закріпити світловідбивний браслет флікер, необхідно повністю його розгорнути і легко вдарити в місці бажаного розміщення. Браслет прийме потрібну форму.

У каталозі ви також знайдете світловідбивний брелок під брендування, який доцільно прикріпити на рюкзак, сумку, верхній одяг, велосипед. Більшість флікерів виготовлені з м’якого пластику у вигляді іграшок, смайликів та інших популярних дизайнах. Часто клієнти можуть замовити еластичний світловідбивний браслет та брелок, які виготовлені з тканини. Перевагою такої світловідбивної продукції є низька вартість, яскравий дизайн, висока різноманітність моделей.

Світловідбивні значки  – модний аксесуар, вони кріпляться на одяг, сумку або рюкзак за допомогою надійної шпильки. Світловідбивні значки виготовлені з HDF, на поверхню якого нанесена світловідбивна плівка. Зображення друкується за допомогою сучасних принтерів на плівці. Світловідбивний значок може мати будь-яку форму і містити логотип компанії, корпоративні елементи чи креативні зображення. Такі світловідбивні елементи подобаються дітям, тож вони із задоволенням вішають їх на рюкзаки та куртки.

Світло відбивні слеп-браслети, світловідбивні значки та брелоки – це новий ефективний інструмент для промо- та btl-акцій, спрямованих на молодіжну аудиторію. Це відмінний рекламоносій для вечірок та концертів, спортивних заходів тощо.

Світловідбивні наклейки також є лідером серед аксесуарів безпеки, вони здатні відбивати світло на відстані до 250 метрів в темний час доби, а також успішно використовуються як рекламний та інформаційний носій. Друкуємо світловідбивні наліпки кольорові, прозорі, з нанесенням логотипа, конгреву, тиснення, простої або об’ємної форми (залитої полімером для надання опуклості). Світловідбивні стікери мають широку сферу застосування:

  • як інформаційні знаки, таблички, вказівники у приміщеннях;
  • як рекламний носій на вітринах магазинів, зупинках, автотранспорті (кріпляться на двері);
  • як елемент вашого верхнього одягу (клеяться на частину капюшона, кишені).

Якісні світловідбивні жилети з логотипом компанії завжди потрібні на масових заходах, спортивних забігах, велогонках, необхідні для безпечної роботи всіх спецслужб: будівельників, працівників дорожньо-ремонтних, комунальних та оперативних служб. Яскравий жовтий, помаранчевий або лимонний колір захисного жилета та наявність світловідбивних смуг сприяє підвищенню безпеки. У компанії Біг Фіш ви можете замовити пошиття сигнального одягу та світловідбивних жилетів за індивідуальними розмірами і кроєм. Менеджери компанії  проконсультують вас, продемонструють різні зразки моделей сигнальних жилетів, тканин та фурнітури, а також підготують індивідуальну комерційну пропозицію. Брендування виконується такими методами: машинна вишивка, термодрук, шовкографія. Разом ми підберемо те, що потрібно саме вашій компанії!