Друк дипломів та виготовлення меделей

Медалі з логотипом. Індивідуальні медалі для змагань. Дипломи на замовлення Львів.

Брендовані медалі з логотипом – основний атрибут будь-яких спортивних подій, адже вони є хорошим мотиватором для учасників спортивних змагань. Для виготовлення медалей із логотипом компанія Big Fish використовує широкий спектр матеріалів. У нашому шоурумі представлено:

  • медалі з металу та його сплавів з логотипом;
  • брендовані медалі з акрилу;
  • дерев’яні медалі з лого;
  • брендовані пластикові медалі.

У компанії Big Fish представлені різноманітні стандартні заготовки дизайну медалей, а також можливе виготовлення брендованих медалей згідно із індивідуальним дизайном та макетом. Нанесення логотипа на медаль на виробництві Big Fish виконуємо всіма доступними способами залежно від матеріалу, макета та конфігурації виробу: тамподрук, гравіювання, тиснення, УФ друк. Також у комплекті з медалями йдуть атласні стрічки, на які наноситься будь-який логотип сублімаційним методом друку.

Альтернативою звичайних паперових грамот у рамці є солідні корпоративні дипломи з використанням металу та дерева. Зображення наноситься методом сублімації на тонкий шар активованого металу з подальшим приклеюванням до дерев’яної основи. Повнокольоровий друк дозволяє наносити будь-які зображення фотографічної якості.

Щоб підібрати оптимальний вид корпоративних дипломів та медалей з логотипом, зателефонуйте до нашої компанії та поспілкуйтеся з нашими менеджерами, які допоможуть вам визначитись та зробити найкращий вибір. У нашому шоурумі представлена ​​вітрина зі зразками, де можна оглянути різні варіанти кубків, медалей та нагород з логотипом, обрати відповідні матеріали для виготовлення та замовити медалі та дипломи.