Кутки споживача

Куток споживача замовити. Настінний куток покупця. Дизайн кутка споживача

Корпоративний куток споживача – це стенд, який містить важливу інформацію про дозволи на види діяльності, відомості про наглядові органи, правила, загальну довідкову інформацію.

У рекламно-виробничій компанії Big Fish представлені різні види кутків для споживача:

  • настінний куток споживача з кишенями;
  • еко куток споживача;
  • перекидний куток споживача.

Настінний куток покупця з кишенями складається з основи і кишень, де розміщують усі необхідні документи підприємства. На виробництві компанії Big Fish основу  виготовляють з три- або чотириміліметрового пластику в залежності від розміру кутка споживача, а кишені – з прозорого пластику 1,5 або 2 мм. За побажанням кишені можуть бути вмонтавані в основу або змінні, у будь-якій кількості. Додатково можемо виготовити кишеню більшого розміру згідно з усіма індивідуальними потребами.

Екокуток споживача виготовляємо з екологічних матеріалів із відповідним дизайном, а друк на ньому здійснюємо методом УФ друку чи гравіювання.

Перекидний куток споживача виготовляють лише з основ у необхідній кількості зі спеціальними кріпленнями для документів. Також у компанії Big Fish можна замовити брендований куток споживача за індивідуальними вимогами різної  форми, дизайну та розміру.

Виготовлення кутка споживача компанія Big Fish здійснює з увагою до деталей,  адже він повинен гармоніювати з інтер’єром магазину, ресторану, салону краси тощо. Ми запропонуємо вам популярні формати виробів, проконсультуємо щодо важливих деталей їхнього створення, втілимо в життя ваші побажання щодо дизайну.

Дизайнери компанії Big Fish розроблять індивідуальний макет у вашому корпоративному стилі, а наша команда втілить його у реальність!

Працюємо з тиражами від 1 до 5000 шт. Здійснюємо  адресну доставку по всій  мережі в межах країни.