Друк на тканині

Друк на тканині від Big Fish

Бути помітним серед великої різноманітності компаній щоразу важче, тож будувати імідж компанії потрібно з найменших дрібниць. Тканинний друк – це новий спосіб заявити про свій бренд та зробити його впізнаваним. Наприклад, за допомогою унікальних етикеток на виробах, корпоративних прапорів чи брендованої тканини на меблях. Усе це працює як легка і ненав’язлива реклама за межами офісу та звичних платформ. Водночас саме такі деталі допомагають виробити корпоративний стиль.

Друк на тканині – це багаторівневий процес, який починається з формулювання ідеї й триває аж до кінцевого пакування. Над ним працює ціла команда фахівців Big Fish, щоб забезпечити надійність та екологічність. Ваше захоплення результатом дуже цінне для нас, тож у роботі використовуємо лише якісні вихідні матеріали.

Які технології ми викорисовуємо

Метод друку залежить від тканини, на яку потрібно нанести зображення. Наші фахівці допоможуть вибрати матеріал виробу та найефективніший метод нанесення:

  • метод шовкотрафаретного друку (один з найпопулярніших і найпоширеніших способів нанесення на тканину. Фарбу кожного кольору наносимо окремо з певним часовим проміжком);
  • метод термодруку (своєрідний метод аплікації – зображення переносимо на виріб за допомогою спеціальної плівки);
  • метод прямого друку (цифровий принтер друкує цілісне зображення фарбами одразу на виробі);
  • метод вишивки (ескіз на худі та світшотах відтворюємо за допомогою ниток. Для більш оригінального відтворення ми створюємо шеврони – спеціальні нашивки на будь-яку частину одягу);
  • метод DTF (Direct To Film)  (повноколірний друк на текстилі високої якості та зносостійкості, що передає яскравість кольору та використовується для друку складних багатоколірних зображень).

Для синтетичних тканин, які на 50% складаються з синтетичних волокон, рекомендуємо використовувати   метод термодруку, метод прямого друку чи метод метод DTF (Direct To Film) Ці способи є безпосереднім друком на тканині та полягають в перенесенні фарби зі спеціального паперу на матеріал під дією високих температур. Фарба просочує тканину, тож друк передає максимальну кількість кольорів та їхніх відтінків. Зображення виходить соковитим та стійким. Якщо логотип вашого бренду містить яскраві кольори, можете не хвилюватися за його відтворення на корпоративних прапорах чи інших промоматеріалах.

Шовкотрафаретний друк наноситься за допомогою спеціальних фарб через спеціальні висвічені форми з вашим зображенням. Таким способом можна нанести зображення до 8 кольорів, також він чудово підходить для брендування натуральних тканин.

Якщо ви хочете зробити зображення на виробі більш об’ємним та оригінальним, радимо скористатись методом вишивки. За допомогою комп’ютеризованого вишивального обладнання ми зможемо нанести потрібне зображення спеціальними нитками. Після того, як дизайнери Big Fish розроблять зображення для друку, програма розділяє ескіз за кількістю стібків, кольорами та щільністю накладання ниток. Вишите зображення має чудову стійкість до зношування і не блідне після регулярного використання. Цей метод доступний для різних типів тканин, тож вам точно буде з чого вибрати. Зображення іншої складності ми здійснюємо методом шовкодруку чи термотрансферу, які користуються значним попитом, адже мають хороший показник зносостійкості.

Тканинний друк: дизайн і створення

Вагаєтесь з вибором тканини? Наші дизайнери з радістю дадуть відповіді на всі ваші запитання! Власний шоурум дозволяє продемонструвати вам понад 2 000 зразків матеріалу в одному місці або доставити комплект для огляду в офіс. Для друку на тканинах ми можемо керуватися вашими специфікаціями або запропонувати спеціально розроблений дизайн. Над кожним замовленням команда працює індивідуально, тож алгоритм роботи полягає насамперед у визначенні потреб клієнта та аналізі завдань.

Жодних шаблонних рішень у роботі – наше виробництво працює лише за унікальними лекалами. Навіть для найпростіших виробів ми розробляємо абсолютно новий дизайн з урахуванням усіх побажань замовника.

Ми допоможемо вашим брендам вийти за рамки стандартних сувенірів і промоматеріалів!