Друк на тканині

Бути помітним серед великої кількості конкурентів щоразу важче, тож будувати імідж бренду потрібно з найменших дрібниць. Тканинний друк – це новий спосіб заявити про свої бренди та зробити їх впізнаваними. Наприклад, за допомогою унікальних етикеток на виробах, корпоративних прапорів чи брендованої тканини на меблях. Усе це працює як легка і ненав’язлива реклама за межами офісу та звичних платформ. Разом з тим – саме такі деталі допомагають виробити корпоративний стиль. 

Друк на тканині від Big Fish

Друк на тканині – це багаторівневий процес, починаючи з оформлення ідеї й аж до кінцевого пакування. Над ним працює ціла команда фахівців Big Fish, щоб забезпечити надійність та екологічність. Ваше захоплення кінцевим результатом – дуже цінне для нас, тож у роботі використовуємо лише якісні вихідні матеріали. 

Метод друку залежить від тканини, на яку потрібно нанести зображення. Для синтетичних тканин, які на 50% складаються з синтетичних волокон, використовуємо сублімаційний друк. Сублімація – це безпосередній друк на тканині, який полягає в перенесенні фарби зі спеціального паперу на матеріал під дією високих температур. Фарба просочує тканину, тож друк передає максимальну кількість кольорів та їх відтінків. Зображення виходить соковитим та стійким. Якщо логотип вашого бренду містить яскраві кольори – можете не перейматися за його відтворення на корпоративних прапорах чи інших промо-матеріалах. 

Якщо ви хочете зробити зображення на виробі більш об’ємним та оригінальним, радимо скористатись методом вишивки. За допомогою комп’ютеризованого вишивального обладнання ми зможемо нанести потрібне зображення спеціальними нитками. Після того, як дизайнери Big Fish розроблять зображення для друку, програма розділяє ескіз за кількістю стібків, кольорами та щільністю накладання ниток. Вишите зображення має чудову стійкість до зношування і не блідне після регулярного використання. Цей метод доступний для різних типів тканин, тож вам точно буде з чого вибрати. 

Вагаєтесь з вибором тканини? Наші дизайнери з радістю дадуть відповіді на всі запитання! Власний шоурум дозволяє продемонструвати вам понад 2 000 зразків матеріалу в одному місці або доставити комплект для огляду в офіс. Для друку на тканинах ми можемо керуватися вашими специфікаціями або запропонувати спеціально розроблений дизайн. Над кожним замовленням команда працює індивідуально, тож алгоритм роботи насамперед полягає у визначенні потреб клієнта та аналізу завдань. 

Жодних шаблонних рішень у роботі – наше виробництво працює лише за унікальними лекалами. Навіть для найпростіших виробів ми розробляємо абсолютно новий дизайн з урахуванням усіх побажань замовника. 

Ми допоможемо вашим брендам вийти за рамки стандартних сувенірів і промо-матеріалів!