МУЛЬТИТУЛИ

Мультитул з логотипом. Брендовані інструменти на подарунок. 

Брендовані інструменти – це сувеніри, які знайдуть корисне застосування як у кожній домівці, так і в професійній сфері. А мультитул з логотипом компанії – це дієва реклама з відмінним функціоналом. Щодня сучасні люди мають справу з виконанням різних завдань, коли необхідно щось відрізати, підкрутити та навіть провести невеликий ремонт. Зробити все це без великої кількості спеціальних інструментів стає можливим завдяки мультитулам. Це – компактний інструмент з великою кількістю різноманітних пристосувань для швидкого ремонту, наприклад, ножиць, ножа, відкривачки, викрутки тощо. До особливостей мультитулів належать їхні компактні розміри і ергономічність.

Брендований мультитул може бути призначений як для численних походів, так і для повсякденного використання. Такий корпоративний подарунок буде приємним для активних співробітників, яким подобається рибалка  і туризм. Кожного року багато компаній, зокрема будівельні фірми, агробізнес, виробники спецтехніки та інструментів проводять конференції та виставки, святкують різні події та корпоративні дні народження, які не обходяться без фірмових подарунків. Особливо важливо, щоб такий презент мав не лише символічний посил, але й корисний та практичний характер. Саме тому мультитул з логотипом  стане незамінним аксесуаром у повсякденному житті. Такі подарунки стануть у пригоді автомеханікам, садівникам, мисливцям і людям, які люблять майструвати. Нанесений на корпус логотип підкреслить ексклюзивність такого подарунка та стане гарною рекламою вашого бренду.

Всі інструменти зроблені з якісної нержавіючої сталі, а сам корпус може бути з пластику або деревини. Незалежно від матеріалу обрамлення усі вони мають міцний корпус.

Логотип на корпус наносимо такими методами:

  • лазерним гравіюванням;
  • тамподруком;
  • УФ друком.

Обирайте корисні та практичні подарунки для ваших колег, працівників чи клієнтів!