Друк технологією Direct To Film

Друк технологією DTF у рекламно-виробничій компанії Big Fish

новітнє рішення брендування текстилю, коли потрібно отримати яскраве, насичене зображення (особливо на поверхнях, де прямий друк ускладнений або взагалі неможливий). Технологія виготовлення трансферу передбачає друк зображення, нанесення клею та його висушування. 

Виготовлення трансферу DTF-друком (direct-to-film) передбачає нанесення на проміжний носій (DTF-плівку) зображення за допомогою струменевого принтера. Фарби мають однойменну назву DTF. Їхньою особливістю є стійкість до високих температур (до 200С), що важливо під час перенесення малюнка з поверхні трансферу на матеріал. Головною особливістю цих принтерів є можливість друку фарбами системи CMYK та перекриття всього малюнка фарбою білого кольору, яка слугує основою для клею. У разі нанесення білої фарби поверх кольорового малюнка трансфер можна наносити на чорні тканини без втрати якості зображення.

Потім плівка з логотипом/дизайном автоматично потрапляє у шейкер-сушарку, де на зображення рівномірно наноситься порошковий клей. Цей порошок залишається лише на тих місцях, де є зображення. Після цього плівка проходить сушильну камеру (де відбувається процес полімеризації клею на задрукованій ділянці плівки).

 Сам процес перенесення вашого дизайну на виріб здійснюється  за допомогою термопресу. Під тиском за температури 100-120С зображення з плівки переноситься на матеріал, а плівка відокремлюється як проміжний носій.

Основні переваги брендування текстилю у рекламно-виробничій компанії Big Fish  за допомогою технології DTF (Direct-To-Film):

  • швидкість друку;
  • можливість друку одиничного екземпляра;
  • друк на тканинах будь-якого складу, щільності та кольору;
  • еластичність зображення;
  • стійкість до прання та вицвітання;
  • можливість друку макета будь-якого розміру та складності.

Сприйняття DTF-друку на текстилі приємне, адже для цієї технології використовують чорнила, які пропускають повітря. Візуально нанесений дизайн має невелику товщину.

Замовити брендований корпоративний текстиль з технологією друку DTF у рекламно-виробничій компанії Big Fish можна на сайті або зв’язавшись із нашими менеджерами. У шоурумі компанії Big Fish представлений широкий асортимент готових до друку виробів: кепки та футболки, світшоти та худі, фартухи, краватки і шийні хустки, промошарфи, жилети тощо. Запрошуємо оглянути приклад робіт з технологією DTF у нашому шоурумі!