Друк постерів, плакатів та сітілайтів

Друк плакатів замовити. Друк постерів Львів. Дизайн плакатів. Друк сітілайтів Львів

Рекламні постери, плакати або сітілайти – це одні з найпопулярніших POS-матеріалів  для реклами товарів, послуг та компаній. Рекламний плакат може містити інформацію про новинки, акції та знижки, мати іміджевий характер, інформувати про подію чи висвітлювати важливу  соціальну  тему. Друк плакатів, постерів та сітілайтів – це не дорогий, але дуже ефективний метод реклами, що має широке застосування.

Рекламні плакати зазвичай використовують для того, щоб привернути увагу покупців до знижок або розпродажів, проінформувати про важливу подію. Використаний як афіша постер проінформує про відкриття нових торгових точок, новинок кіно чи інші події. Друк афіш допоможе зібрати аудиторію на будь-який захід. Сітілайт – це зазвичай яскравий плакат зі спеціального просвітного паперу, що при підсвічуванні робить зображення ще яскравішим. У афішах роблять акцент на текстову складову, у плакатах – на графічну, а сітілайти привертають увагу за допомогою яскравого дизайну та підсвітки.

Для виготовлення плакатів ми використовуємо лише високоякісні матеріали та сучасне обладнання. Друк афіш та плакатів виготовляємо у  різних форматах, серед яких найбільш популярні:

  •   А0 – 841 х 1189 мм;
  •   А1 – 594 х 841 мм;
  •   А2 – 420 х 594 мм;
  •   А3- 297 х 420 мм;
  •   А4 – 210 х 297 мм.

Розмір друку для стандартних  сітілайтів – 1,2 х 1,8 м.

Для виготовлення плакатів і постерів застосовуємо різні методи друку в залежності від потрібного розміру, тиражу,  термінів виготовлення, вимог та особливостей застосування.

Компанія Big Fish використовує:

  •   цифровий друк
  •   офсетний друк
  •   широкоформатний друк.

Кожен з цих видів друку має свої особливості, переваги та недоліки.

Цифровий друк – це найкраще рішення для друку невеликого формату та малих тиражів. Терміновий друк постерів А3 і А4 роблять на цифровому принтері, що дозволяє отримати високу якість зображення, друкувати в короткі терміни та замовити друк плакатів від однієї одиниці.

Офсетний друк – це дуже якісний і недорогий вид друку, чудово підходить для виготовлення плакатів та афіш великими тиражами (від 500 штук) та різних розмірів. Терміни виготовлення будуть довшими, ніж у цифровому друці.

Широкоформатний друк – такий метод дозволяє виготовлення постерів великих розмірів тиражем від однієї штуки. Для друку використовуємо сітіпапір щільністю 150 гр/м2.

В компанії Big Fish ви можете замовити  друк рекламних постерів будь-яких розмірів і за найкоротші терміни. Також ми допоможемо зробити дизайн плакатів та афіш, який буде максимально ефективним для ваших потреб.

Для того щоб замовити виготовлення рекламних плакатів, постерів та сітілайтів, зверніться до наших менеджерів