Офсетний друк

ОФСЕТНИЙ друк

Завдання компанії Біг Фіш – забезпечувати якість поліграфічної продукції та швидкість виконання замовлення завдяки сучасному обладнанню та використанню різних технологій друку. Для друку поліграфії великих тиражів будь-якої складності використовуємо офсетний друк. За допомогою офсетного друку можна виготовити практично весь спектр поліграфічної продукції.

Цей метод друку забезпечує хорошу якість зображення із високою деталізацією та точністю передання кольорів, можливість використання для друку широкого спектру матеріалів.

Збірні тиражі – дуже популярний напрямок офсетного друку, при якому в межах одного спуску машини розміщують декілька тиражів з різними макетами, але однаковим тиражем. Головне, щоб при цьому збігалися технічні характеристики: барвистість, папір, наявність спеціальних фарб, післядрукарська обробка. Це дає змогу здешевити виробництво стандартної друкованої продукції: флаєрів, буклетів, візиток, листівок для кінцевого замовника.

Традиційно для офсетного друку використовують чотириколірні друкарські машини із серією з чотирьох систем фарбових валиків – по одному для кожної зазначеної фарби: блакитний, пурпуровий, жовтий і чорний. Ці чотири кольори становлять колірну модель CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, Key color). Сучасні машини можуть мати додаткові секції для застосування спеціальних кольорів, наприклад, системи Pantone, та для нанесення різноманітних ефектів, зокрема металіків і лаків. Можливість використовувати кольори Pantone гарантує точне передання будь-якого кольору і прогнозований результат відтворення кольору на папері, що є особливо важливим для продукції, яка має відповідати корпоративними вимогам щодо брендбука компанії.

В залежності від матеріалів, на яких друкують, розрізняють листовий і рулонний офсетний друк.

Листовий офсетний друк – це друк на листовій офсетній друкарській машині з використанням окремих аркушів паперу. Для офсетного друку використовують листові матеріали форматів А2 і А1. Рулонний друк здійснюють на папері, який подається в друкарську машину з рулонів. Залежно від формату листового друку виділяють малоформатний, напівформатний та повноформатний листовий друк. Окремий клас офсетних друкарських машин становить обладнання форматом від 72×112 до 110×160 мм. За допомогою офсету друкуємо рекламно-поліграфічну продукцію будь-якого типу і розмірів: А0, А1, А2, А3, А4 і менше.

Менеджери компанії Big Fish проконсультують, підтримають та допоможуть на всіх етапах оформлення замовлення. А також допоможуть підібрати оптимальне рішення для реалізації ваших ідей та зможуть відповісти на всі запитання щодо друку поліграфії.