ДРУК БЕЙДЖІВ

Виготовлення брендованих бейджів Львів

Брендований бейдж – це незамінний елемент  корпоративної культури різноманітних корпорацій і громадських закладів. Іменний бейдж вже давно є елементом корпоративного одягу у готельно-ресторанній, медичній, фінансовій, навчально-виховній галузі та у всіх сферах обслуговування. Великою популярністю користується бейдж з друком на виставках, конференціях, форумах, презентаціях та інших івентах.

У рекламно-виробничій компанії Big Fish представлено різноманітні види друкованих бейджів:

  • металеві бейджі;
  • дерев’яні бейджі;
  • бейджі із пластику;
  • паперові бейджі.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish здійснює виготовлення брендованих бейджів як стандартних форм, так й індивідуальних. Великої уваги ми надаємо підбору типу кріплення для бейджа,  адже це впливає на зручність його використання. Кріплення-шпилька використовується в більшості для паперових бейджів з друком, які необхідно оперативно прикріпити відповідній особі на недовготривалу подію (семінар, лекція).  Для бейджів, які використовують як пропуск на робоче місце, як вхідний квиток на виставку чи форум кріпленням слугує брендована стрічка з корпоративним дизайном. Самі ж бейджі тоді роблять паперовими або пластиковими, додатково поміщуючи у брендований силіконовий чохол.  Брендовані дерев’яні і металеві бейджі здебільшого кріпляться на магніт для працівників сфер обслуговування: офіціантів і лікарів, продавців і банкірів, журналістів і охоронців. Універсальним кріпленням також є кліп-підвіс, на якому можна здійснити друк вашого лого чи бренд-елемента.

Для друку корпоративних бейджів рекламно-виробнича компанія Big Fish застосовує різноманітні види друку:

  • повноколірний цифровий двосторонній  друк (для паперових та пластикових бейджів);
  • гравіювання та УФ друк  (для дерев’яних та металевих бейджів).
  • металеве лиття та друк фарбами.

Менеджери компанії Big Fish допоможуть вам із вибором матеріалу, кольору та форм. А команда дизайнерів розробить унікальний, сучасний дизайн у вашому корпоративному стилі.