Біорозкладні пакети

Еко пакети з брендуванням. Біорозкладні пакети замовити. Екологічніі пакети з логотипом.

Пакети біорозкладні з логотипом – ефективний і екологічний засіб для збільшення впізнаваності бренду. Сьогодні все більше людей та компаній надає перевагу екопродукції та піклується про навколишнє середовище, тому нанесення зображення на біорокзладний пакет дозволить посилити ефективність вашої рекламної кампанії у різних сферах діяльності.

Замовляючи виготовлення біорозкладних пакетів з логотипом, ви вирішуєте одночасно кілька завдань: закуповуєте пакувальну продукцію для зручності обслуговування клієнтів, комунікуєте про цінності компанії,  покращуєте  імідж компанії і впізнаваність бренду, а також отримуєте додатковий рекламний носій, на якому можуть бути розміщені контактні дані компанії, індивідуальний дизайн та будь-яка інша інформація.

Брендовані біопакети  – це вибір тих, хто не на словах, а насправді піклується про навколишнє середовище. Використання сучасної сировини з натуральними органічними компонентами дозволяє  створювати пакети, що мають скорочений термін життя. До складу біопакетів входять спеціальні добавки, завдяки яким матеріал розкладається на безпечні компоненти (при наявності кисню, ультрафіолету і вологості).

Що стосується зовнішнього вигляду і експлуатаційних якостей поліетиленових і біопакетів з друком, то вони практично однакові. Відмінність полягає в швидкості розкладання та простоті утилізації. Під впливом вологи, світла та повітря буквально протягом двох років вони розкладаються повністю.  Так, буде достатньо 5-ти років і відповідних умов, щоб біопакет повністю розклався, а ось для повного розкладання пластикового знадобиться близько 200 років.  Біопакети  з друком або еко пакети такі ж міцні, прозорі, герметичні, а дизайн, нанесений на них, – яскравий та стійкий.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish використовує кілька технологій нанесення зображення на біорозкладні пакети, найбільш поширеними з яких є:

  • шовкодрук – використовується при виконанні дрібних замовлень від 100 шт.;
  • флексодрук – використовується при виготовленні пакетів тиражем від 5 тис. шт.

Якщо вам потрібні брендовані екопакети, звертайтесь до рекламно-виробничої компанії Big Fish. У нас ви знайдете продукцію, яка відповідає вашим запитам та стандартам якості. Менеджери нашої компанії завжди готові надати детальну консультацію, розповісти про переваги того чи іншого виду продукції та підібрати товар відповідно до вашого запиту. Виготовлену продукцію ми доставляємо в усі населені пункти України.