Мобільні стенди

Замовити Х-банер з друком. Рол-ап з друком купити Львів

Брендовані мобільні стенди –  популярні конструкції, які використовують на виїзних заходах, виставках, презентаціях та семінарах, у торгових площах та інших місцях скупчення людей.  Завдяки їхній мобільності, практичності та легкості у складанні їх можна застосовувати і будь-яких галузях для здійснення рекламних компаній, інформування споживачів, працівників чи іміджевої комунікації. У шоу-румі рекламно-виробничої компанії Big Fish представлені такі види мобільних стендів для брендування:

У рекламно-виробничій компанії Big Fish можна замовити мобільні конструкції стандартних розмірів, а також виготовити їх за індивідуальними замірами.

Х-банер «павук» – це компактний стенд, який легко розкласти та скласти завдяки простому каркасу та помістити у чохол. При цьому він стійкий і мобільний, якщо вам необхідно буде розміщувати та транспортувати конструкцію у декілька локацій, то х-банер – чудовий варіант. Найчастіше таку конструкцію використовують для презентацій, конференцій та інших публічних подій.

Ролл-ап – це відмінний банер, який швидко і легко скручується у рулон, зберігається в спеціальній касеті, тому гарантовано буде зберігатися тривалий час. Він також легкий у транспортуванні і мобільний у складанні завдяки ролерному механізму, який дозволяє не витрачати багато часу на монтаж або демонтаж обладнання. Найчастіше його встановлюють у торгових центрах та офісних приміщеннях.

Поп-ап стенди користуються популярністю на виставках та презентаціях. Це конструкція на основі складного каркасу для навішування кількох полотен із зображенням, які утворюють єдину площину. Поп-ап стенди мають безліч різновидів і можуть бути прямими, вигнутими, випуклими, кутовими, хвилеподібними, двосторонніми, з вбудованими LED-телевізорами тощо.

Пресс-волл (прес-волл, бренд-волл) – яскрава інформаційна мобільна конструкція, яка ефективно привертає увагу цільової аудиторії, створюючи особливу атмосферу. Ми часто бачимо пресс-волли як фонові композиції на таких заходах, як: конференції, форуми, вечірки, кінофестивалі, нагородження, на святкуванні різних свят, ювілеїв та весіль.

Мобільні прапори/віндери ідеально підходять для внутрішньої та зовнішньої демонстрації вашої реклами під час проведення виставок і презентацій, промоакцій та корпоративних заходів, масових міських свят та спортивних змагань.

Брендування мобільних конструкцій здійснюємо через друк на рекламному полотні/банері зображення з оптимальним дизайном. Для цього ми використовуємо такі види друку:

  • цифровий друк;
  • сольвентний друк;
  • екосольвентний друк.

Будь-який з видів друку є гарантом якісного нанесення вашого дизайну та забезпечує найдетальніше передання кольорів.

Замовляйте мобільні стенди у рекламно-виробничій компанії Big Fish! Якщо у вас є додаткові запитання – телефонуйте до нас, і менеджери компанії Big Fish проконсультують вас щодо виду стенда, матеріалу виготовлення, а дизайнери розроблять індивідуальний креативний макет у вашому корпоративному стилі.