Друк календарів

Друк календарів Львів. Квартальні календарі. Дизайн календарів.

Планування – запорука успіху будь-якого працівника та компанії. Друкований календар є важливим помічником багатьох людей в роботі та житті. Маркетологи та дизайнери зуміли перетворити календарі на відмінний маркетинговий інструмент. Друковані рекламні календарі належать до найдієвішої поліграфії. Вони рекламують ваш бренд чи компанію 365 днів на рік, що є чудовим одноразовим капіталовкладенням.

Люди різного статусу та професій планують події, користуючись календарем, тож цей вид поліграфічної продукції – максимально ненав’язливий та практичний. Адже при погляді на дату ми дивимось не лише на цифри, а й оцінюємо зручність, яскравість та якість самого поліграфічного продукту. Друк індивідуальних календарів – це чудовий та корисний подарунок для партнерів, працівників чи клієнтів.

Рекламно-виробнича компанія Біг Фіш друкує календарі будь-якої складності та формату.

Ви можете замовити:

–       Друк кишенькових календарів – невеликих за розміром, схожих на візитку. Їх зручно носити зі собою у гаманці чи записнику. На одній стороні надрукована календарна сітка, а на іншій –логотип, корпоративна айдентика та інформація про компанію. Компанія Біг Фіш робить друк кишенькових календарів дешево при великих збірних тиражах від 1000 одиниць, а також цифровий друк календарів швидко та якісно невеликими тиражами.

–       Друк настільних календарів – це друк календарів-будиночків висічних, які друкуються і висікаються спеціальною металевою формою і складаються у хатинку. Це зручний і мобільний календар, на якому можна розмістити багато інформації про компанію чи бренд. Також до настільних календарів належить календар перекидний на пружині. Він складається з картонної основи, пружини та аркушів, на яких друкується календарна сітка чи додаткові зображення.

–       Друк настінних календарів – це друк календарів на пружині та календарів великих розмірів, що фіксуються на стіні. Вони мають брендованПереглянути сторінкуу календарну сітку, привабливе яскраве зображення та містять корисну інформацію. Ці календарі можуть бути односторінковими та багатосторінковими з перекидними листами.

–       Друк квартальних календарів – один з найзатребуваніших видів календарів для офісу.

Їх найчастіше використовують як подарунки. Квартальний брендований календар – це настінний календар, який має відкриті три місяці та рекламне поле з друком. Він може бути на пружині та без неї, має основу зі щільного картону та календарні аркуші з офсетного паперу. Квартальний календар містить багато рекламної інформації і привертає увагу.

Також команда дизайнерів та менеджерів розробляє індивідуальні календарі для клієнтів. Унікальні та сучасні дизайни, матеріали та додаткові опції. Якщо вам потрібно друк унікального календаря – ми готові втілити в життя всі ваші ідеї!

Рекламна компанія Біг Фіш друкує у Львові календарі на замовлення різних тиражів.

В залежності від обсягів та тиражу ми обираємо оптимальний вид друку, форму, папір та презентацію вашого рекламного календаря:

  • Календарі різних форматів А1, А2, А3 чи А4;
  • Календарі на офсетному, крейдованому, дизайнерському чи фотопапері;
  • Двосторонній чи односторонній друк аркушів;
  • Двосторонній чи односторонній друк аркушів;
  • Додавання картонних підкладок, ригелів, пружин, люверсів тощо;
  • Додавання індивідуальних стікерів чи наклейок.

Потужності сучасної друкарської техніки Біг Фіш дозволяють здійснювати друк трьома способами:

  • Цифровий друк – для невеликої кількості календарів (від 10 до 500 шт.);
  • Офсетний друк – збірні великі тиражі (від 1000 шт.);
  • Шовкотрафаретний друк – для індивідуальних складних замовлень.

Наші менеджери допоможуть вам обрати оптимальний вид друку згідно із особливостями календаря та тиражем замовлення.