Хенгери

Виготовлення хенгерів. Дизайн хенгерів Львів. Замовити друк хенгерів.

Брендовані хенгери – це друковані рекламні листівки, що підвішуються до ручок дверей та інших предметів.  Вони є чудовим способом зробити вибірку максимально точною та гарантовано потраплять у руки вашому споживачеві. Якщо вас цікавлять окремі райони або вузькі кола споживачів – ваш вибір за хенгером з друком. Також це надважливий інструмент для масштабних промокомпаній, оскільки звернення обов’язково потрапляє у кожен дім. Хенгер дає можливість ефективно та бюджетно комунікувати з аудиторією.  Рекламно-виробнича компанія Big Fish виготовляє різні види друкованих хенгерів:

  • бірки або ярлики;
  • некхенгери (neck hanger) – чіпляються на горловину пляшки;
  • дорхенгери (Door hangers) – це таблички з гачком, що чіпляються на ручки дверей, меблів.

Сьогодні брендовані хенгери активно використовують різні організації в багатьох сферах, адже з їхньою допомогою можна розповісти людям про діяльність вашої компанії, проінформувати клієнтів про знижки, акції та розіграші, надати інформацію про новинки, що з’явились в асортименті, привітати зі святами, розповісти про відкриття нових локацій у певних районах.

Бірки та ярлики з друком – дієва реклама товару, спеціальних пропозицій або послуг доставки, зручний спосіб повідомити про подію. Брендовані некхенгери – хороший спосіб розповісти про  акцію чи новинки конкретного товару. Дорхенгери з друком (дверні хенгери) також використовуються в готелях і попереджають персонал про те чи інше прохання відвідувача. В рекламних цілях їх розповсюджують у житлових будинках і офісних приміщеннях, на дзеркалах автомобілів в автосалонах тощо.

Для виготовлення хенгерів рекламно-виробнича компанія Big Fish рекомендує здійснювати повноколірний друк, використовувати як звичайний, так і крейдований папір різної щільності. Для готельно-ресторанної сфери рекомендуємо використовувати картон або пластик. Друк хенгерів на  виробництві компанії Big Fish здійснюють двома методами:

  • цифровий друк ( до 100 од.);
  • офсетний друк ( від 100 од.).

Після виготовлення ми здійснюємо подальшу обробку виробів, наприклад, висікання для додання унікальної форми або лакування для додаткового захисту від зовнішніх впливів та забезпечення яскравості. Велике значення має дизайн хенгера – чим креативніша ідея, тим легше вона запам’ятовується, тому дизайнери команди Big Fish допоможуть розробити індивідуальний корпоративний дизайн, і ви отримаєте якісні та стильні  вироби, які стануть хорошою рекламою вашої компанії.