Картонні коробки

Подарункові коробки замовити. Картонні брендовані коробки виготовлення. Корпоративні коробки оптом.

Брендовані картонні коробки – один із найбільш традиційних видів пакування різноманітної продукції у сучасному світі. Всім виробникам будь-яких товарів необхідна упаковка, щоб зберегти цілісність продукції, зібрати разом замовлення із декількох одиниць, привабливо оформити доставку і зручно транспортувати товар. Завжди виникає вибір – упакувати свій товар в універсальні самозбірні коробки або замовити брендовані коробки з логотипом, які стануть важливою частиною іміджу і продажів.

Команда Big Fish виготовляє картонну брендовану упаковку для товару великими і малими тиражами: картонні коробки, крафтові коробки, дерев’яні коробки, паперові пакети, пакети з крафту, екосумки.

Виробництво коробок з логотипом займає особливе місце у виробничому процесі компанії Big Fish, ми використовуємо такі матеріали, як: мікрогофрокартон, палітурний картон, макулатурний картон, всі види дизайнерських картонів, крейдований папір тощо. Використання того чи іншого матеріалу обумовлюється розміром упаковки, особливостями та технічними характеристиками товару та іншими факторами.

Ми пропонуємо безліч конструкцій та готових штампів для висікання коробок:

–   коробка «кришка-дно» – найпопулярніший варіант коробки, в якої верхня частина знімається повністю;

–   висувна коробка, коробка-пенал або коробка-футляр – складаються з 2-х частин: внутрішня коробка висувається із зовнішнього футляра. Для зручності відкривання коробки часто додають репсову стрічку, петлю з атласної стрічки або брендовані ручки;

–   коробка на магнітах та стрічках на замовлення – виготовляється із щільного палітурного картону, який переважно каширується дизайнерським картоном, оскільки це преміум-сегмент подарункових коробок. Кришку коробки фіксують стрічками або магнітами, які міцно з’єднані з основою;

–   коробка з ложементом, коробка з відділами – ложемент виконує функцію фіксації товару в коробці. Ложемент служить як підставка, надійно утримує товари всередині, зберігає цілими тендітні вироби. Така брендована коробка популярна для пакування особистих і корпоративних подарунків.

Особливою популярністю користуються самозбірні коробки. Висічні самозбірні коробки – бюджетний варіант для масового використання. Можуть бути з однією точкою склейки або повністю самозбірними. Виготовляються з різних матеріалів.

Коробки з крафт-картону –це також трендовий варіант упакування. Самозбірні коробки з картону використовують для пакування великогабаритних та малих за розміром виробів, сувенірної продукції, поліграфії, товарів харчової, фармацевтичної та косметичної галузей промисловості. Мікрогофрокартон — це двошаровий чи тришаровий гофрований картон товщиною від 1,5 до 1,8 мм, товстий внутрішній шар забезпечує міцність. Це ідеальний та надійний матеріал для створення упаковки. Такі коробки добре тримають форму, стійкі до ударів і деформацій. Ми пропонуємо багато оригінальних рішень для брендування таких коробок. На зовнішній гладкий шар коробки добре лягає фарба, проте надрукувати яскраву, насичену та чітку картинку дуже складно, бо пористий картон поглинає фарбу. Поклейка стікерів, повноколірних зображень на плівці є цікавим методом для брендування готових коробок. Доповнити святковий вигляд коробки пропонуємо стрічкою з логотипом компанії.

Ваш персональний менеджер компанії Big Fish супроводжує кожне замовлення впродовж усього виробничого процесу: від отримання заявки і консультацій, розробки макета та технічної розробки креслення дизайнером, затвердження тестового зразка коробки до отримання готової партії пакувальної продукції. Універсальність використання картонної упаковки та широкі виробничі можливості дозволяють вирішувати багато складних завдань.

Упаковка з логотипом – важлива складова успішного маркетингу будь-якого бізнесу і частина його іміджу. Стильна і якісна коробка з логотипом стане візитною карткою вашого бренду, вигідно виділить його серед конкурентів.

Наша команда фахівців – менеджерів, дизайнерів, конструкторів, технологів – створює  баланс креативного мислення і високих стандартів якості виготовлення коробок з логотипом. Технічно-виробнича база компанії Big Fish дозволяє нанести на упаковку логотип, слоган, корпоративні елементи чи будь-яке зображення за допомогою таких методів друку та післядруку:

  • трафаретний друк і лакування;
  • цифровий і офсетний друк;
  • тиснення та конгрев;
  • суцільний або вибірковий УФ лак;
  • нанесення друку на металізовані та ламіновані матеріали тощо.

Замовити подарункові коробки, коробки з палітурного картону, ексклюзивні коробки різних конструкцій і дизайнів, брендовані дизайнерські коробки для упаковки подарунків, подарункові коробки для сувенірної продукції можна у рекламно-виробничої компанії Big Fish.