Широкоформатний друк

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк необхідний для виробництва рекламної продукції в таких напрямках: зовнішня реклама та POS-продукція. Технологія широкоформатного друку дозволяє отримати друковані рекламні матеріали досить великого розміру.

Широкоформатний друк за технологію виготовлення поділяють на два різновиди: сольвентний друк (зовнішній друк) та екосольвентний друк (інтер’єрний друк).

Зовнішній широкоформатний друк ще називають вуличним, адже його використовують для виготовлення банерів, бренд-волів, білбордів, сітілайтів, реклами на перфорованій або самоклейкій плівці для оформлення вітрин, обклеювання транспорту тощо.

Цей вид друку застосовують виключно для виробів великого формату, там, де необхідно дешево забрендувати великі площі і не потрібна висока якість друку. Як правило, такі зображення розглядають з дистанції від декількох десятків до декількох сотень метрів. Реклама, надрукована сольвентом, є стійкою до атмосферних впливів (сонце, вода, коливання температури і вологості).

Стандартний сольвентний принтер має ширину 1,6 м, 3,2 м, 5 м. Якість друку залежить від якості самого обладнання, головок для друку, матеріалу і чорнила.

Інтер’єрний друк використовують для реклами та декору всередині приміщень. І тут важливою є фотографічна якість зображення, адже рекламу розглядають з меншої відстані, ніж при зовнішньому розташуванні. Екосольвентний широкоформатний друк здійснюємо на принтерах з шириною полотна до 1,6 м. Якщо ширина готового виробу має бути понад 3 м, використовуємо склейку або спаювання матеріалів.

Матеріали, які використовуємо для широкоформатного друку:

  •       Банерна тканина;
  •       Самоклейка вінілова плівка Ritrama або Oracal;
  •       плівка One Way Vision (перфоплівка);
  •       Папір Blue-back (120 г/м²), папір City-light (150 г/м²), папір City-light (200 г/м²);
  •       Текстильні полотна, холст, шпалери.

Експлуатаційний термін виробів зовнішньої реклами, надрукованих за допомогою широкоформатного друку, може становити три роки з моменту друку чи монтажу.

Рекламно-виробнича компанія Біг Фіш має багаторічний досвід роботи з надання послуг широкоформатного друку та післядрукарського обслуговування: набиття люверсів на банерах і банерних сітках, ламінування, ручна і плотерна порізки по контуру будь-яких матеріалів, встановлення планок, поклейка плівок на тверді площини (ПВХ, композит), монтаж зовнішньої реклами. Наявність обладнання для різних технологій друку дозволяє здійснювати друк будь-яких розмірів. Команда Біг Фіш гарантує найвищу якість друку та виконання замовлення за найкоротші терміни.