ІНСТРУМЕНТИ ТА ЛІХТАРІ

Інструменти та ліхтарі

Брендовані інструменти – засіб прямої комунікації з брендами у повсякденному житті. Це і рулетки-брелоки, і мультитули, ліхтарі, ножі, садові інструменти та безліч інших інструментів для дрібного ремонту. Нанесення логотипу чи особливого дизайну на ці вироби перетворить їх із побутових приладів у стильний корпоративний подарунок для партнерів та клієнтів. Також вони слугуватимуть хорошою альтернативою для промоакцій чи розіграшів та інших застосувань.

Висока якість – ключова характеристика цієї сувенірної продукції. Представлені у наших каталогах мультитули, рулетки та ліхтарі виконані лише із нержавіючої сталі та надміцного тритану. Брендовані інструменти – це сувеніри, це сувеніри, які знайдуть корисне застосування у кожній домівці. Мультитули з вашим логотипом, рулетки з індивідуальним дизайном та стильні брендовані ножі стануть незамінним атрибутом для чоловічих корпоративних боксів, влучним промоінструментом не лише для будівельної галузі, а й для інших сфер діяльності.

Для друку логотипу на інструменти ми використовуємо такі технології:

  • тамподрук;
  • гравіювання;
  • ультрафіолетовий друк;
  • об’ємні смоляні наліпки.

Метод тамподруку забезпечує якісне нанесення дизайну на усі вироби, виготовлені із тритану: ліхтарі, рулетки, чохли для наборів інструментів. Проте цей метод має обмеження щодо кількості нанесених кольорів. Для повноколірного брендування виробу наша команда технологів використовує метод ультрафіолетового друку, який дозволяє нанести найдрібніше повноколірне зображення як на виріб із металу, так і з тритану і забезпечує довготривалу стійкість зображення.

Ще один із популярних методів брендування інструментів – гравіювання. Його використовують для нанесення логотипу чи слогану на металевих виробах: мультитулах та ножах. За допомогою цього методу можна створити оригінальний індивідуальний іменний подарунок з ініціалами, датою чи будь-яким іншим варіантом за вашими побажаннями.

Об’ємні смоляні наклейки використовують для брендування рулеток. Це оригінальний спосіб виділитись серед конкурентів в робочому середовищі завдяки яскраво нанесеному дизайну в  корпоративному стилі!