ДРУК МАГНІТІВ

Магніти з логотипом. Індивідуальні магніти виготовлення. Дизайн магнітів Львів.

Магніт з логотипом або дизайном компанії – це популярна брендована продукція, яка нагадуватиме усім про вашу компанію. Брендовані магніти можуть презентувати нову продукцію або бренд, містити рекламне повідомлення, запрошення на презентацію або інформувати про контактні дані чи певні події. Компанії використовують магніти з логотипом як сувеніри, які роздають потенційним клієнтам під час промоакцій, на виставках або ярмарках, що значно підвищує впізнаваність фірми. Основною їхньою перевагою вважається місце розміщення: вони завжди будуть перед очима споживача.

У рекламно-виробничій компанії Big Fish представлені такі види брендованих магнітів:

  • вінілові магніти з логотипом;
  • брендовані магніти з блокнотом;
  • календарі на магніті з логотипом;
  • індивідуальні полікерамічні магніти;
  • магніти зворотного друку;
  • акрилові магніти;
  • брендовані магніти з дерева.

Створюємо брендовані магніти абсолютно різних індивідуальних форм та розмірів. Круглі дерев’яні магніти із корпоративною символікою зроблять будь-яку офісну дошку стильною, магніти у формі пазлів слугуватимуть гарним подарунком для дітей, а інформаційна магнітна дошка із корпоративними магнітами буде креативним подарунком для клієнтів та партнерів. Напередодні свят чи корпоративів чудовим рішенням буде придбання магнітів-фоторамок з індивідуальним дизайном для відповідної події, вони стануть відмінним подарунком для колег та  партнерів. Головна перевага цього виду магнітів – його універсальність та зручність у використанні, адже холодильник є у кожній родині, а фоторамка завжди буде розташована на видному місці в будинку.

Друк на магнітах виконуємо якісним повноколірним цифровим та УФ друком відповідно до новинок  у поліграфічній сфері. Матеріали і товари, які ми реалізуємо, мають високу якість і відповідають усім  стандартам, тому ви сміливо можете замовляти магнітні сувеніри гуртом та вроздріб у рекламно-виробничій компанії Big Fish.