Брендований скотч

Брендований скотч. Скотч з нанесенням логотипу Львів

Для розвитку бізнесу необхідна яскрава і незабутня реклама, яка сприяє збільшенню обсягу продажу. Один із способів прорекламувати свій бренд – скотч із логотипом. Брендований скотч широко використовується для логістичних потреб. Окрім логотипа вашої компанії, варто додати контактну інформацію: адресу, телефон, інтернет-сайт для зручності та легкості зв’язку та комунікації з вами.

Скотч з логотипом виконує декілька функцій:

  • робить упаковку впізнаваною та більш інформативною;
  • служить для захисного або декоративного покриття предметів;
  • забезпечує додаткову міцність, надійність упакування при транспортуванні, розвантаженні та зберіганні продукції (виділяє товар з-поміж інших на складі);
  • брендування скотча робить його яскравим і потужним рекламоносієм.

Компанія Біг Фіш пропонує виготовлення фірмового скотча шириною 48 і 72 мм з різною щільністю стрічки – від 40 до 51 мікрона. Також можлива різна довжина намотування стрічки в одному рулоні (від 50 метрів). Є можливість нанесення трьох кольорів, не враховуючи колір основи, а сама основа скотча може бути прозорою, білою або кольоровою.

Для  друку на скотчі  використовуємо сучасні технології, для нанесення потрібних зображень та тексту на скотч застосовуємо метод флексографічного друку, при якому інформація переноситься на поверхню завдяки фотоформі. Ми додатково покриваємо клейку стрічку лаком, щоб зображення не стиралося під час експлуатації.

Брендований скотч — одне з найбільш практичних рішень, коли потрібно створити етикетку для різноманітних товарів. Прозорий скотч з логотипом або білий скотч з логотипом чи контактною інформацією, нанесені на крафтові коробки або іншу упаковку, цілком можуть стати альтернативою професійній етикетці для продукції.

Яскраві кольори та стильний дизайн скотча з логотипом допоможе підвищити впізнаваність бренду та унікальність вашого упакування.