Друк сертифікатів і грамот

Виготовлення подарункових сертифікатів. Друк грамот Львів. Дизайн сертифікатів.

Подарункові сертифікати таіндивідуальні грамоти з ламінуванням, УФ лакуванням, тисненням  виготовляють друкарі рекламно-виробничої компанії Біг Фіш у Львові щодня.

Для виконання замовлень на друк сертифікатів технічний відділ друкарні використовує високоякісні матеріали, а також ефективні цифрові методи друку, офсетний друк при великих тиражах, шовкотрафарет та УФ друк – для втілення цікавих дизайнів.

Для кожного конкретного заходу ви можете підібрати оптимальний варіант виготовлення оригінального сертифіката на замовлення. Наш цифровий друк дозволить швидко виготовити якісні та яскраві сертифікати будь-якої складності в тиражі від 10 шт. до 500 шт. Виготовлення сертифікатів та доставка для стандартних замовлень відбувається протягом доби. Офсетним видом друку вигідно друкувати тиражі від 500 шт. і більше, тому ви завжди зможете замовити виготовлення сертифікатів, а також іншої поліграфічної продукції на вигідних умовах. Стильний і барвистий сертифікат пропонуємо друкувати на дизайнерському картоні з різною фактурою або на крейдованому папері різної щільності. Презентабельності і солідності додає тиснення блискучою фольгою, лакування і ламінування.

Серед найпопулярніших прийомів післядруку цікавих сертифікатів та грамот виділяють такі:

Тиснення – це технологія, яка дозволяє під час друку сертифікатів створювати опуклі або ж вдавлені логотипи, літери, цифри. Сліпе тиснення більше підходить для корпоративних сертифікатів  витриманого стилю, а тиснення фольгою додає зображенню ефектності і особливого блиску.

Ламінація – технологія покриття надрукованої продукції плівкою. Глянцева ламінація надає поліграфії яскравості та блиску, а також робить поверхню гладкою. Матова ламінація не має блиску, вона приємна за тактильними відчуттями. Після покриття паперу ламінацією Soft Touch отримуємо оксамитову матову поверхню поліграфічної продукції.

Лакування сертифікатів – це технологія, яка надає паперові блиску, ми використовуємо суцільний або вибірковий УФ лак. При вибірковому УФ лакуванні лише в деяких місцях створюється ефект глянцю, що при правильно підібраному дизайні надає вашій поліграфії ексклюзивного і ефектного вигляду.

Найчастіше грамоти, нагороди, дипломи, подяки друкують у форматі А4 і А5, а для подарункових сертифікатів з логотипом найпопулярнішим розміром є формат А5 і А6.

Ми пропонуємо друк сертифікатів та грамот на таких матеріалах:

  • картон крейдований щільністю 350 г/м2;
  • картон дизайнерський щільністю 250- 350 г/м2;
  • акрил прозорий товщиною 2-10 мм;
  • ПВХ товщиною 2-8 мм;
  • пластик, пластикові сертифікати.

Грамоти та сертифікати з індивідуальним дизайном розробляють професійні дизайнери команди Біг Фіш, враховуючи всі особливості виробничих потужностей компанії. Рекламно-виробнича компанія Біг Фіш втілить будь-які ваші ідеї в реальність.