БРЕНДОВАНІ ПОДУШКИ

Брендовані подушки замовити Львів. Корпоративні подушки пошиття.

Подушки з логотипом компанії або просто брендовані подушки з логотипом мають дуже широкий асортимент та використовуються в різних сферах. Основними їхніми видами є: подушки для подорожей з логотипом, надувні брендовані пляжні подушки, інтер’єрні подушки з логотипом чи іншим принтом, брендовані накидки для підголівників.

Подушки для подорожей з логотипом – чудовий варіант корпоративного подарунка, подарунка для промо-акцій чи аксесуара для дитячих закладів. Вони легкі, компактні та дуже зручні, є незамінним атрибутом тривалої подорожі. Колекції таких подушок дуже різноманітні: від надувних дорожніх подушок до м’яких подушок різних форм та розмірів. Моделі у вигляді звірів чи міфічних істот – неодмінний атрибут для дитячих поїздок, вони забезпечують триваліший сон дітей та є надійним елементом гри у транспорті. В літак чи автобус найзручніше брати з собою надувні подушки.

Пляжні надувні подушки з логотипом – це зручність використання та чудовий рекламний носій для великої аудиторії.  Виготовляємо окремі  подушки з логотипом або у складі пляжних брендованих комплектів разом з сумкою, килимком, рушником, пляжною брендованою парасолю та іншим.

Інтер’єрні подушки з логотипом – один із найзручніших способів внутрішнього брендування закладів HoReCa. Це – дуже яскравий та приємний спосіб комунікації  з брендом. Він простий у логістиці та оформленні закладу, не вимагає додаткових монтажних робіт і завжди помітний на фото усіх відвідувачів. Для сегменту HoReCa часто виготовляємо подушки у комплекті з брендованими пледами.

Брендовані накидки для підголівників – неодмінна позиція у кожної транспортної компанії, вони підвищують імідж, свідчать про чистоту та доглянутість салону.

Для нанесення логотипана подушки використовуємо:

  • шовкодрук;
  • цифровий друк;
  • вишивку;
  • сублімацію;
  • флексодрук;
  • друк DTF (Direct To Film).

Зазвичай відвантажуємо подушки гуртом, хоч можливі замовлення і невеликими тиражами. Працюємо як зі звичними моделями, так і розробляємо індивідуальні лекала під ваші потреби.