БРЕНДОВАНІ ЗАПАЛЬНИЧКИ ТА СІРНИКИ

Брендовані запальнички. Металеві запальнички.  Подарункові запальнички з логотипом.

Запальнички з логотипом – дуже популярний серед  широкої аудиторії промо-сувенір. Це – необхідна річ не тільки для курців, вони є практично у кожному будинку, оскільки це – чудові помічники в побутових справах. Окрема дуже популярна зараз категорія – довгі запальнички для свічок, які слугують чудовим доповненням до брендованого набору свічок, чи можуть бути самостійним сувеніром.  Запальнички з логотипом завжди на виду, тому є чудовою площиною для реклами вашого бренду. Це – незамінний вид сувенірної продукції для закладів HoReCa як для користування у приміщенні, так і для комунікації з вашим брендом поза ним.

Великою популярністю також користуються багатофункціональні запальнички:  запальнички-флешки, запальнички-ліхтарики, запальнички-відкривачки, запальнички-компаси та багато інших видів, які неодмінно знадобляться вам у побуті.

Найчастіше запальнички оптом замовляють з серій у пластикових корпусах, оскільки це досить бюджетні моделі, дуже практичні та  виконані у різноманітній кольоровій гамі й дизайні. Не менш популярними є металеві запальнички з логотипом, вони є дуже стильним аксесуаром, який часто загорнений у подарункове упакування чи є елементом набору для куріння.

Друк на запальничках – дуже стійкий, може бути виконаний як у монохромній гаммі, так і  методом повноколірного друку. Дуже стильно виглядає гравіювання на металевих моделях. Наші дизайнери  розробляють дуже цікаві патерни для задруку запальничок з обох боків, щоб відобразити унікальність вашої теми чи продукту.

Запальнички оптом також дуже популярні для торгівельних чи готельних мереж як індивідуальні лінійки для продажу чи подарунковий фонд у промо-акціях. Завжди вкладаємось у бюджет та підбираємо оптимальні  моделі.