Брендовані органайзери

Органайзер з логотипом. Друк на органайзерах. Корпоративні тревел-органайзери.

Брендовані настільні органайзери для офісного приладдя – чудовий корпоративний подарунок, який буде доречним на кожному робочому столі. У нас в наявності безліч комбінацій – від найпростіших холдерів для ручок та олівців до багатофункціональних підставок для телефона, документів та інших речей, які мають бути під рукою. Використовуємо різноманітні матеріали – дерево, пластик, метал чи навіть картон. Ви можете замовити органайзери з нестандартним наповненням – календар, годинник, мінісейф, лампа, портативний зарядний пристрій чи навіть живий вазон. А якщо доповнити такий органайзер канцелярією з брендуванням, наприклад, ручкою, олівцем чи стікерами з вашим логотипом, це стане прекрасним рекламно-сувенірним набором для подарунка.

Тревел-органайзери зручні для дрібних речей, вони розроблені спеціально для оптимального розміщення в них різних предметів, тому їх поділяють на 3 види: для документів, гаджетів, засобів гігієни та інших категорій речей.

Органайзери для косметики та засобів гігієни – в їхнє основне відділення можна легко помістити кілька стандартних ємностей з гелем для душу, шампунем, кондиціонером, антиперспірантом та іншими засобами. Крім основного відділення, передбачені дві кишені для кремів, серветок та будь-яких інших дрібниць.

Органайзери для електроніки використовують для комфортного зберігання більшої частини вашої електроніки: зарядних пристроїв, павербанків, USB-шнурів, навушників, SD-карт, електричних адаптерів тощо.

Тревел-кейси з брендуванням – це зручний холдер для зберігання документів, в який кладуть паспорт, авіаквитки, посадкові талони, платіжні картки,загалом все, що має бути під рукою під час подорожі.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish виготовляє органайзери на будь-який смак зі стандартних чи індивідуальних позицій. Для нанесення рекламних логотипів на органайзери зазвичай використовуємо такі технології, як шовкодрук та термотрансфер, які  забезпечують точну передачу кольорів і стійкість.