ДРУК НА ФУТБОЛКАХ

ДРУКОВАНІ ФУТБОЛКИ ВІД BIG FISH

Брендовані футболки – один із найпопулярніших видів промо-одягу. Вони формують лояльність бренду без великих затрат і є доречними в різних ситуаціях: як сувенірна продукція, атрибут для проведення заходів чи елемент корпоративного стилю.

Футболки з логотипом чи корпоративним зображенням – відмінний маркетинговий інструмент.

Вибір промо-футболок складається з кількох важливих етапів. Перш за все, ми працюємо з особливостями вашого бренду та аудиторії. Щоби вдало підібрати зображення для друку та стиль футболок, наша команда вивчає все до дрібниць. Обираємо модель футболки (поло, класичні футболки з круглим чи V-подібним вирізом, майки тощо) та кольори, що максимально близькі до вашого бренд-буку. Далі дизайнери розробляють унікальні ескізи відповідно до запиту та цілей, які мають виконувати промо-футболки. Третій і найбільш відповідальний етап – друк обраного зображення на готових виробах. Залежно від вихідного матеріалу та ескізу, який потрібно нанести, ми допоможемо вибрати найбільш ефективний метод для якісного нанесення зображення.

Принт на футболках – це ще одна платформа для реклами, яка працюватиме з іміджем ваших брендів поза межами офісу. Окрім маркетингових цілей, такі вироби викликають приємні емоції та запам’ятовуються надовго. Ми можемо створити персоналізоване пакування та доставити готові вироби клієнту з усмішкою!

ЯКІ ТЕХНОЛОГІЇ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО

Big Fish – це  рекламно-виробнича компанія з власним креативним виробництвом, де ви зможете реалізувати будь-який свій задум. Для виготовлення промо-футболок ми пропонуємо такі методи друку:

  • шовкодрук (нанесення фарбами)
  • термодрук (метод аплікації, флексодрук, флокдрук);
  • прямий цифровий друк (DTG);
  • комп’ютерну вишивку.

Шовкодрук – один з найпопулярніших методів нанесення принта на тканину. Він доступний для будь-яких видів текстилю: як тканин, так і готових виробів. Важливо, щоб поверхня, на яку наносять зображення, була плоскою, не дуже рельєфною.

Шовкодрук на футболках дозволяє наносити однотонні або повноколірні зображення різного розміру та товщини фарби. Процес брендування досить кропіткий, адже кожен колір наносимо окремо після висихання попереднього. Однак широка колірна гама та зносостійкість майбутнього принта – переваги, які ви отримуєте, обравши такий метод друку.

Термодрук на футболках дозволяє нанести зображення за допомогою спеціальної плівки на різні тканини. Ескіз можна наносити як цілісне повноколірне зображення, друкувати флексом (зображення переносимо на одноколірну плівку і нашаровуємо кольори) або флоком (використовуємо м’яку, ворсисту плівку). Гарантуємо, таке зображення на футболках матиме дуже стильний вигляд!

Прямий цифровий друк на футболках особливий тим, що зображення за допомогою принтера наносимо прямо на виріб. Спеціальний принтер друкує текстильними фарбами безпосередньо на одяг в бажаному місці. Він дозволяє використовувати понад 60 млн кольорів, тож навіть фотографії та деталізовані зображення матимуть чудовий вигляд. Якщо вам потрібно отримати готові вироби якнайшвидше – радимо вибрати саме прямий друк.

Вишивка на футболках передбачає роботу з нитками – зображення наноситься стібками за попередньо розділеним ескізом. Якщо ж виріб має складний крій, пропонуємо використати метод виготовлення шевронів. Він найбільш універсальний, адже доступний навіть у випадку, коли зображення не вдається нанести будь-яким іншим способом брендування.

Ми можемо виготовити для вас будь-яку кількість виробів, виготовленими за різними технологіями: від 1 шт. до 1 000 000. Підбираємо стильні та сучасні моделі, рекомендуємо найоптимальніший вид друку і щоразу створюємо унікальну концепцію виробу.

Big Fish – ми підсилюємо бренди та їхні емоції!