Друк візиток

Друк візиток Львів. Дизайн візиток. Замовити індивідуальні візитки

Сьогодні більшість користувачів зберігає контактну інформацію в електронних гаджетах і використовує спеціальні додатки. Проте друк візиток все ще актуальний. Компактність і доступність цих друкованих виробів прекрасно вписується  у будь-яку сферу діяльності сучасного світу, який стає все більш мобільним.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish виготовляє такі види візиток:

–       візитки з логотипом;

–       євровізитки з лого;

–       брендовані дизайнерські візитки;

–       візитки на пластику з логотипом;

–       візитки, надруковані на металі.

 

Персоніфіковані візитки – найпопулярніший вид, адже кожна людина використовує їх для особистих цілей, щоб донести інформацію про конкретного фахівця, наприклад, юриста, лікаря, кондитера та ін. Проте зараз стають популярними рекламні візитки, які роздають як листівки на вулиці або залишають на ресепшені та спеціальних стендах. Рекламна візитка зручна тим, що її легко зберігати. Вона не займає багато місця, поміщається в гаманець або візитницю. Якщо листівки частіше просто викидають і забувають про їхній вміст, то візитна картка з друком збережеться і нею можуть скористатися в будь-який момент.

 

Рекламно-виробнича компанія Big Fish приділяє увагу усім деталям, щоб брендована візитка містила найнеобхіднішу інформацію та справляла позитивне перше враження: чи легко знайти компанію, чи зручно зв’язуватися, які кольори використані і який зміст вони несуть про підприємство або продукт, який дизайн і нестандартні матеріали, зокрема папір, підібрано. Менеджери компанії Big Fish допоможуть вам створити індивідуальну брендовану візитку, враховуючи ваш корпоративний стиль, та запропонують різноманітні варіанти вибору матеріалу відповідно до вашої сфери діяльності. Для надання брендованим візиткам ще ефектнішого вигляду виробництво компанії Big Fish використовує різноманітні післядрукарські ефекти: матова, глянцева або soft touch ламінація, покриття вибірковим лаком, різні види тиснення, висікання логотипа і графічних елементів, заокруглення кутів та ін.

 

Друк візиток на виробництві рекламно-виробничої компанії Big Fish здійснюємо за допомогою сучасних друкарських машин, які відповідають світовим стандартам та дозволяють отримати поліграфію високої цифрової якості:

–       цифровий друк (100-1000 шт.);

–       офсетний друк (від 1000 шт.);

–       УФ друк;

–       шовкодрук.

Якщо Ви маєте макет візитки, ми проконсультуємо Вас щодо виду друку, матеріалів, термінів та ціни. Якщо Ви маєте бажання, та не маєте ідеї щодо візитки, то дизайнери Big Fish розроблять на основі ваших ідей та специфіки бізнесу унікальний і впізнаваний дизайн візитки.