Доставка та вручення

Доставка та вручення

Доставка та вручення подарунків – це зручний та швидкий спосіб привітати важливих вам людей у будь-якому куточку України.

У сучасному світі значна кількість людей перейшла на віддалену роботу, все більше працівників працюють з дому, тому послуга доставки та вручення подарунків зараз актуальна, як ніколи раніше. Ви можете без проблем надіслати корпоративні подарунки, пробники продукції, призи,  велкам-бокси новим чи старим працівникам, які не можуть відвідувати офіс, скориставшись послугою «Доставка та вручення» від компанії Big Fish. Ми забрендуємо для вас корпоративну сувенірну продукцію, запакуємо її та відправимо адресно службою доставки чи через наших кур’єрів. Це суттєво зекономить ваш час та сили.

Також рекламно-виробнича компанія Біг Фіш пропонує послугу – святкове вручення подарунків. Ми підготуємо команду, яка красиво запакує, урочисто вручить подарунок отримувачу та зробить фотозвіт його отримання.

Привітати зі святом колег, вручити призи переможцям акції чи ознайомити клієнтів з новинками компанії – все це можна зробити легко і швидко, замовивши у компанії Біг Фіш доставку та вручення. Радо допоможемо вам подарувати гарні емоції та створити позитивне враження про вашу компанію.

Для детальної інформації про послугу «Доставка та вручення» зверніться до менеджерів компанії Біг Фіш.