КУБКИ

Замовити кубок з логотипом. Розробка кубків для нагородження. Кубки Львів.

Брендовані персоналізовані кубки – сегмент сувенірної продукції для заохочення команди, які використовують, щоб показати цінність працівників, відзначити окремих з них або подарувати співробітникам корпоративні символи на ювілеї чи професійні свята.

Кубки з дерева та фанери замовляють для нагородження призерів у спортивних змаганнях або в корпоративних командних іграх. Дерево або фанера можуть використовуватися в поєднанні з металом чи акрилом, тож такі кубки мають солідний вигляд. Логотип наноситься методом лазерного гравіювання чи фрезерування.  Для різного виду змагань (спортивних, гумористичних, музичних) затребуваними є стандартні шаблонні дизайни кубків. Натомість корпоративні статуетки з логотипом зазвичай суто індивідуальні і вимагають індивідуального підходу. Виготовлення персональних кубків з логотипом на замовлення є цікавим завданням, якому передує розробка дизайну та конструктиву майбутнього виробу, виготовлення пробних зразків, припасування та обробка різних матеріалів, тестування сумісності різних форм.

Додатковою атрибутикою для брендованих кубків є й персоналізовані медалі з логотипом, а також брендовані дипломи/грамоти, представлені у шоурумі рекламно-виробничої компанії Big Fish. Щоб замовити брендований кубок, зверніться до наших фахівців, і вони дадуть відповідь на усі ваші запитання –  про матеріали, дизайн, терміни виготовлення і ціни.