ДРУК НА РУЧКАХ

ДРУК НА РУЧКАХ ВІД BIG FISH

У сучасному світі увага людини до брендової символіки триває всього 6 секунд. Як зробити так, щоб клієнти пам’ятали про ваш бренд щодня? Відповідь – брендовані канцтовари! Їх можна подарувати у промо-боксі під час конференцій, або ж запропонувати клієнтові для підписання угоди. Ручки, олівці, маркери – на будь-який з цих виробів ми можемо нанести логотип чи корпоративні елементи.

Використання брендованих канцтоварів – правило хорошого тону та ненав’язливі кроки до підвищення іміджу компанії. Якісна ручка з друком ваших контактів легко перетвориться в доречну і практичну візитівку. Довговічна й цікава альтернатива звичній поліграфії. Будьте унікальними й впізнаваними для своїх клієнтів – команда Big Fish у цьому допоможе!

Ми створюємо канцтовари, які хочеться завжди мати під рукою, писати з їхньою допомогою плани або ж зберігати для особливої нагоди, навіть якщо в основі – звичайний олівець чи ручка. Різні види матеріалів та покриттів, спеціально розроблений дизайн за потребами компанії, стильне пакування – усе це ми робимо для того, щоб кожен ваш клієнт, отримуючи сувенірну продукцію, почував себе особливим.

Друк на ручках від Big Fish – ще один пазл у корпоративний стиль вашого бренду!

НАШІ ТЕХНОЛОГІЇ

При правильному виборі фарби та типу брендування зображення буде рівним і стійким до стирання. Відповідальний підхід до таких дрібниць – гарантія надійності вашого бренду. Досвід та технології креативного виробництва Big Fish дозволяють застосовувати кілька різних типів друку:

 • Тамподрук;
 • УФ друк;
 • Лазерне гравіювання.

Тамподрук – найбільш поширений метод брендування на ручках з пластику та металу. Після розробки дизайну зображення ділять на окремі кольори –для кожного виготовляють окремі кліше. Процес друку полягає в тому, що силіконовий тампон спочатку прикладають до кліше, щоб він ввібрав фарбу, а тоді з його допомогою відтворюють колір на поверхні.

Чому цей метод популярний? Він дозволяє брендувати якісно дрібні, рельєфні та об’ємні елементи, обираючи кольори з усього різноманіття за шкалою Pantone. Якщо у вашій стилістиці присутні незвичні відтінки, які важливо точно відтворити – тамподрук допоможе!

УФ друк – метод, що дозволяє друкувати багатоколірне чи з градієнтом зображенням на великій площі виробів. Секрет технології УФ друку – в нанесенні зображення за допомогою принтера та ультра-фіолетового чорнила на вибрану поверхню. Спеціальні чорнила полімеризуються під впливом випромінювання та набувають твердого стану.

Специфіка технології нанесення логотипа ультрафіолетовим друком полягає в тому, що таким способом можна забрендувати практично весь виріб з рівною поверхнею. Об’ємне, повноколірне зображення високої якості за моделлю CMYK – ідеальний вибір для бізнес-подарунків своїм клієнтам чи партнерам.

Лазерне гравіювання – особливий тип брендування у порівнянні з попередніми. Його застосовують для друку металевих ручок – завдяки точності лазерного нанесення логотип матиме органічний вигляд. Лазерне гравіювання відбувається з допомогою лазерного променя, який видаляє тільки верхній шар поверхні, а цілісність виробу зберігається. Процес лазерного гравіювання – автоматизований й не потребує додаткових стадій підготовки, а тому найбільш оперативний та легкий для розрахунків.

Колір брендування залежатиме від кольору нижнього шару виробу та глибини гравіювання. Такий тип нанесення дає можливість отримати незвичайні та якісні канцелярські вироби. Окремої уваги заслуговують канцтовари з покриття soft touch (приємним на дотик, прогумованим покриттям). У цьому випадку логотип наносимо  методом дзеркального гравіювання. Такими ручками точно захочеться писати щось натхненне!

ТИПИ РУЧОК

 • Друк на пластикових ручках;
 • Друк на металевих ручках;
 • Багаторазові ручки з логотипом;
 • Брендовані еко ручки з кукурудзяного волокна;
 • Брендовані еко ручки з каменю;
 • Ручки-флешки з логотипом;
 • Подарункові футляри з ручками преміум класу;
 • Ручка стилус з логотипом;
 • Брендована ручка-брелок;
 • Брендована ручка на підставці;
 • Набори брендованих кольорових олівців;
 • Друк на графічних олівцях.