НАГОРОДИ

Нагороди з акрилу Львів. Нагороди з металу замовити. Виготовлення нагород.

Брендовані нагороди давно стали невід’ємною частиною корпоративної культури у компаніях, які цінують свій персонал і використовують різні способи мотивації працівників, адже вони можуть виховувати лояльність до компанії, надихати інших на старання, допомагати підвищувати авторитет церемонії нагородження організації та часто надають чудові можливості для реклами.

У шоурумі  рекламно-виробничої компанії Big Fish представлені такі види нарогод:

  • брендовані нагороди з акрилу:
  • дерев’яні нагороди з логотипом;
  • металеві нагороди з лого;
  • брендовані корпоративні скляні нагороди;
  • 3D-нагороди.

Акрил – найпопулярніший із відносно бюджетних матеріалів, який виглядає дуже гідно і добре піддається обробці (фрезерування, лазерне різання, гравіювання). Це дозволяє виготовляти нагороди та кубки з логотипом практично будь-яких розмірів та конфігурацій. Найпопулярнішим є прозорий вид акрилу, проте для виготовлення нагород використовують кольоровий, а також молочний вид. Також у комплекті з акрилом для деяких елементів нагород можна використовувати дерево, фанеру, метал, стабілізований мох. Поєднання акрилу та дерева в декілька шарів з різним тонуванням зробить нагороди унікальними та впізнаваними! Залежно від макета і цінової політики зображення наноситися гравіюванням, термодруком або за допомогою повнокольорового зображення.

Для корпоративних нагород зі скла нанесення логотипа в залежності від виду виробу здійснюється методом лазерного або механічного гравіювання, 3D-гравіювання, деколі або УФ друку.

Сучасний дизайн вимагає сучасних підходів до виробництва, а саме 3D-друку.Тепер немає перепон та обмежень у роботі з формою нагород, немає необхідності перевершувати скульптора, політ думки дизайнера вільний, як ніколи. Практично будь-які Ваші побажання щодо форми нагород та кубків можуть бути втілені у життя.

Рекламно- виробнича компанія Big Fish пропонує індивідуальні дизайнерські нагороди та нашу власну колекцію універсальних нагород та призів. Виготовлені вироби із застосуванням сучасних технологій зі скла, металу, дерева та акрилу, які можна персоналізувати будь-яких заходів.